ID: 2313 | Opublikowane 07.03.2019 10:48 | Zgłoś nadużycie
Inne

Pracuj jako opiekun osoby starszej w Anglii!


Cena:
Za darmo
Dodano
19 dni temu

Opiekunka dla 90 letniej pani/ Wiltshire-Anglia


Wyjazd na kontrakt około 10 marca do hrabstwa Wiltshire w południowej Anglii.
Kontrakt dla opiekunki znającej angielski komunikatywnie. Mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą leżącą (może być to doświadczenie rodzinne).
Pracując z Promedica24 nie ponosisz kosztów podróży, pobytu oraz wyżywienia w Anglii. Wynagrodzenie za miesiąc pobytu na tym kontrakcie to 1260 Funtów netto oraz w trakcie dalszej współpracy bonusy wakacyjne i świąteczne.
Podopieczna nie porusza się już samodzielnie i korzysta z rollatora oraz z wózka inwalidzkiego, dlatego potrzebuje pełnego wparcia przy czynnościach higienicznych, podczas ubierania się, porannej toalety. Starsza Pani lubi wspólne zakupy i raz w tygodniu chciałaby wychodzić na spotkania ze znajomymi z tej samej miejscowości przy asyście opiekunki.
Do zadań opiekunki należy również dbanie o dom:
• Pranie
• Prasowanie
• Gotowanie
• Karmienie i wyprowadzanie małego pieska

Przed wyjazdem wymagane jest tygodniowe szkolenie z zakresu opieki nad seniorem w Wielkiej Brytanii- szkolenie jest bezpłatne i w pełni zorganizowane przez Promedica24.

Wymagania:
• doświadczenie w opiece (rodzinne lub zawodowe) lub doświadczenie w wolontariacie lub w pracach prospołecznych
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
• gotowość do wyjazdu za granicę;
• odpowiedzialność, empatia, cierpliwość.

Zgłoś się już dziś!
Zapraszamy do Oddziału Promedica24 w Gliwicach, ul. Na Piasku 3/1

Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.00

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.
Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobow(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/
Cena:
Za darmo
Wyślij wiadomość
Ogłoszeniodawca
+48 519 Wyświetl numer
A.Tho*****@promedica24.pl
Lokalizacja
Gliwice
ul. Na Piasku 3/1
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem