Przasnysz ul. Leszno - DZIAŁKA idealna pod BIZNES! M1682 (110)

Cena: 1 200 000.00 PLN
Kontakt

502 483 438 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

pon 29 sty 2018 13:42

Opis Wyświetleń: 89

Ofertę sprzedaży stanowi bez mała pół hektarowa działka (0,4937 ha) wraz z zabudowaniami,  zlokalizowana przy ul. Leszno w Przasnyszu (woj. mazowieckie), z bezpośrednim wjazdem z drogi powiatowej.

Lokalizacja nieruchomości w sąsiedztwie zabudowań o charakterze usługowym, produkcyjnym, magazynowym, handlowym i mieszkalnym stwarza doskonałe możliwości wykorzystania jej NA CELE INWESTYCYJNE!

Nieruchomość zabudowana:

1) budynkiem biurowo-administracyjno-magazynowym – o powierzchni użytkowej 378 m2, wybudowanym w technologii tradycyjnej murowanej jako obiekt parterowy, podpiwniczony, wykorzystywanym zgodnie z przeznaczeniem

2) budynkiem stróżówki – o pow. użytk. 15,80 m2, konstrukcji murowanej, dach jednosadowy pokryty papą, wyposażony w instalację elektryczną i wodociągową

Teren utwardzony, z wyznaczonymi miejscami parkingowymi, ogrodzony, z dużą przesuwną bramą wjazdowa od ulicy Leszno.

Uzbrojenie terenu obejmuje sieci energetyczną (przydział mocy 39 kW), wodociągową i kanalizacyjną.

Nieruchomość położona na obszarze dla którego nie obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego!

Według obowiązującego Studium przedmiotowe działki zlokalizowane są w strefie WMN oznaczonej jako teren wielofunkcyjny z dominacją zabudowy mieszkaniowej i jednorodzinnej.

Działka w użytkowaniu wieczystym. Zabudowania stanowią pełną własność.

W bliskim sąsiedztwie znajdują się m. in. takie firmy jak: salon meblowy Bartek, Zipp Skutery, Kross, Rol-Brat, fabryka ABB.

MIEJSCE IDEALNE NA PROWADZENIE PRZYCHODNI LEKARSKIEJ, SZKOŁY JĘZYKOWEJ, PRZEDSZKOLA, CENTRUM FITNESS, NA BIURO/SIEDZIBĘ FIRMY, POD HANDEL I RÓŻNEGO RODZAJU USŁUGI…

 

Jeżeli masz pomysł na biznes – zadzwoń! Numer oferty w biurze: M1682 (na wyłączność)

Kupując u nas nie płacisz prowizji. Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający !

Dysponujemy ofertą kredytową prawie dwudziestu banków, która jest na bieżąco uzupełniana o nowe produkty i promocje. Nasi doradcy dobiorą dla Państwa najlepszą ofertę kredytu, pomogą skompletować dokumenty i wypełnić wnioski oraz przeprowadzą przez całą procedurę kredytową.

BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI

Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława

tel. (23) 654 26 45, 502 483 438

kredyty: 880 121 800

NUMER LICENCJI 4297

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: