Działka INWESTYCYJNA w doskonałej lokalizacji M1693 (115)

Cena: 1 800 000.00 PLN
Kontakt

502 483 438 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

pon 29 sty 2018 14:16

Opis Wyświetleń: 79

DZIAŁKA INWESTYCYJNA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI PRZY UL. KOŚCIUSZKI W MŁAWIE !!!!

Przedmiotem sprzedaży są cztery działki budowlano-inwestycyjne o łącznej powierzchni 0,2102 ha.

Jedna z działek zabudowana jest wolnostojącym, murowanym budynkiem mieszkalnym. Dwukondygnacyjnym, wybudowanym z pustaka, obecnie zamieszkiwanym i użytkowanym. Na drugiej działce znajduje się budynek gospodarczy oraz murowany garaż.

Działka położona na terenie dla którego nie ma miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W studium uwarunkowań teren oznaczony jest symbolem B- tereny mieszkaniowe.

Działka uzbrojona w pełne media miejskie tj: woda, energia elektryczna, gaz, kanalizacja, linia telefoniczna.

Nieruchomość zlokalizowana w strefie śródmiejskiej. Idealna miejsce na biznes ! Doskonała lokalizacja, w pobliżu zabudowania mieszkalne, budynek wielorodzinny oraz placówki użyteczności publicznej.

Zjazd bezpośrednio od ulicy Kościuszki. Prawo i lewo skręt.

Cena ofertowa wynosi: 1.800.000 zł

NUMER OFERTY W BIURZE:M1693 (oferta na wyłączność ).

Kupując u nas nie płacisz prowizji. Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający !

Dysponujemy ofertą kredytową prawie dwudziestu banków, która jest na bieżąco uzupełniana o nowe produkty i promocje. Nasi doradcy dobiorą dla Państwa najlepszą ofertę kredytu, pomogą skompletować dokumenty i wypełnić wnioski oraz przeprowadzą przez całą procedurę kredytową.

BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI
Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława
tel. (23) 654 26 45, 502 483 438
kredyty: 880 121 800

NUMER LICENCJI 4297

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: