Radzanów – Dom dwurodzinny w pobliżu rzeki Wkry M1738 (119)

Cena: 230 000.00 PLN
Kontakt

502 483 438 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

pon 29 sty 2018 16:16

Opis Wyświetleń: 351

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego wraz z budynkami gospodarczymi, zlokalizowanego na 13-arowej działce w centrum miejscowości gminnej Radzanów.

Nieruchomość atrakcyjnie położona w pobliżu rzeki Wkry, w zielonej i spokojnej okolicy sprzyjającej wypoczynkowi, spacerom i rekreacji, w bliskiej odległości od ośrodka zdrowia i szkoły podstawowej, zaledwie 400 m od rynku głównego, w którym znajdują się m.in. sklepy, poczta, kościół, apteka.

Dom dwukondygnacyjny o powierzchni użytk. 180 m2, 8-pokojowy, z dwoma niezależnymi wejściami – idealny do zamieszkania także przez dwie rodziny.

Na I KONDYGNACJI (parterze) znajdują się trzy pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz i wiatrołap.

Poziom II KONDYGNACJI mieści pięć pokoi (możliwość zrobienia kuchni), korytarza i łazienki.

Budynek wzniesiony w latach-60-tych z suporexu i cegły, w ostatnich latach przeszedł modernizację tj. wymieniono dach (blachodachówka), okna (pcv), ocieplono budynek i zrobiono nową elewację.

W całym budynku rozprowadzona jest sieć elektryczna, wod.-kan. i centralnego ogrzewania z piecem na węgiel/drewno.

Działka ogrodzona i zagospodarowana, z dogodnym dojazdem drogą asfaltową. Obok domu znajdują się garaż, pomieszczenie kotłowni, szklarnia, murowany z czerwonej cegły budynek gospodarczy oraz murowany budynek chłodni o pow. użytk. 49,80 m2, pokryty blachą falistą. Stwarza to możliwość prowadzenia własnej nie uciążliwej działalności gospodarczej.

 

Oferta na wyłączność. W sprawie ustalenia prezentacji prosimy o kontakt. Numer oferty w biurze: M1738

Dysponujemy ofertą kredytową prawie dwudziestu banków, która jest na bieżąco uzupełniana o nowe produkty i promocje. Nasi doradcy dobiorą dla Państwa najlepszą ofertę kredytu, pomogą skompletować dokumenty i wypełnić wnioski oraz przeprowadzą przez całą procedurę kredytową.

BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI

Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława

tel. (23) 654 26 45, 502 483 438

kredyty: 880 121 800

NUMER LICENCJI 4297

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: