Dom piętrowy + oficyna w Mławie M1746 (120)

Cena: 337 000.00 PLN
Kontakt

502 483 438 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

pon 29 sty 2018 16:49

Opis Wyświetleń: 1719

Oferujemy do sprzedaży 5-pokojowy wolnostojący dom piętrowy wraz z 2-pokojową oficyną, położone na 8,5-arowej działce na osiedlu domów jednorodzinnych w Mławie.

Budynki murowane z 1,5 pustaka, wzniesione pod koniec lat 70-tych.

Dom dwukondygnacyjny, pod całością podpiwniczony, o powierzchni użytkowej ok. 120 m2. Nieruchomość ocieplona, z płaskim dachem pokrytym papą termozgrzewalną.

Układ pomieszczeń funkcjonalny, przystosowany dla potrzeb kilkuosobowej rodziny.

PARTER składa się z dwóch przestronnych pokoi, kuchni, korytarza, łazienki i wiatrołapu.

Na PIĘTRZE znajdują się trzy pokoje (jeden z wyjściem na balkon), łazienka oraz korytarz.

PODPIWNICZENIE pod całym budynkiem: kotłownia + cztery pomieszczenia gospodarcze.

Budynek posiada instalacje: wodociągową z sieci miejskiej, energii elektrycznej, gazowej, centralnego ogrzewania z tradycyjnym piecem na węgiel i drewno, ciepłej wody z piecyka gazowego.

W budynku oficyny można znaleźć: dwa pokoje (przechodnie), kuchnię, korytarz i łazienkę. Wnętrze wymaga remontu.

Teren nieruchomości zagospodarowany, częściowo wyłożony kostką, z nasadzeniami krzewów ozdobnych i drzew. Ogrodzenie w części frontowej – metalowe, w części bocznej i tylnej siatka metalowa na słupach metalowych. Dojazd na posesję droga asfaltową. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Odległość od ścisłego centrum – ok. 4 km.  

Nieruchomość stanowi idealne rozwiązanie zarówno do zamieszkania przez jedną lub dwie rodziny bądź jako dobra inwestycja pod wynajem!

 

W celu uzyskania dokładniejszych informacji, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Numer oferty w biurze: M1746 (wyłączność)

Dysponujemy ofertą kredytową prawie dwudziestu banków, która jest na bieżąco uzupełniana o nowe produkty i promocje. Nasi doradcy dobiorą dla Państwa najlepszą ofertę kredytu, pomogą skompletować dokumenty i wypełnić wnioski oraz przeprowadzą przez całą procedurę kredytową.

BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI

Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława

tel. (23) 654 26 45, 502 483 438

kredyty: 880 121 800

NUMER LICENCJI 4297

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: