5 POKOJOWY , parterowy dom blisko Mławy - Modła M681 (130)

Cena: 250 000.00 PLN
Kontakt

502 483 438 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

śro 31 sty 2018 13:12

Opis Wyświetleń: 126

Do sprzedaży oferujemy parterowy dom położony w niedużej miejscowości, w niedalekiej odległości od Mławy.

Dom wolnostojący, parterowy, wybudowany w latach 60 – tych, o powierzchni użytkowej ok. 100 m2. Budynek docieplony, podpiwniczony pod całością. Od podwórza dobudowany został zadaszony taras. Dach welbowany, kryty eternitem.

Układ pomieszczeń:

Składa się z 5 pokoi, dużej widnej kuchni, łazienki, toalety, korytarza oraz wiatrołapu.

Dom wymaga nakładów finansowych, odświeżenia. Okna wymienione na plastikowe, na podłogach położone panele, na ścianach tynk tradycyjny.

Nieruchomość zlokalizowana jest w odległości 4 km od Mławy, w miejscowości Modła. Sąsiedztwo stanowią zabudowania jednorodzinne. Dogodny dojazd drogą asfaltową.

Dom posadowiony jest na ładnie zagospodarowanej działce o powierzchni 1200 m2. Posesja ogrodzona. Na działce znajduje się również murowany budynek gospodarczy z garażem.

Istnieje możliwość dokupienia sąsiadującej działki i tym samym powiększenia posesji aż o 1700 m2.

Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja własna (szambo), linia telefoniczna. Ogrzewanie centralne węglowe.

NUMER OFERTY W BIURZE: M681 ( oferta na wyłączność ).

Kupując u nas nie płacisz prowizji. Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający !

Dysponujemy ofertą kredytową prawie dwudziestu banków, która jest na bieżąco uzupełniana o nowe produkty i promocje. Nasi doradcy dobiorą dla Państwa najlepszą ofertę finansowania, pomogą skompletować dokumenty i wypełnić wnioski oraz sprawnie przeprowadzą przez całą procedurę kredytową.

BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI
Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława
tel. (23) 654 26 45, 502 483 438
kredyty: 880 121 800

NUMER LICENCJI 4297

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: