Piękna zabudowana działka rekreacyjna - Kownatki M1608 (141)

Cena: 299 000.00 PLN
Kontakt

502 483 438 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

śro 31 sty 2018 14:35

Opis Wyświetleń: 134

Jeżeli poszukujesz spokojnego i pełnego harmonii miejsca na spędzanie wolnego czasu, a jednak w niedalekiej odległości od rozwiniętej infrastruktury rekreacyjnej, to ta oferta z pewnością przypadanie Ci do gustu.

Nieruchomość położona w rekreacyjnej miejscowości KOWNATKI, gm. Kozłowo, pow. nidzickiego, w otoczeniu dużych kompleksów leśnych i jezior.

Druga linia zabudowy – do jeziora zaledwie ok. 300 m.

Przedmiotem sprzedaży jest pięknie zagospodarowana oraz zabudowana działka o powierzchni aż 0,9244 ha. Działka o nieregularnym kształcie, ze wzniesieniami, które dodają uroku całej posesji. Teren nieruchomości ogrodzony drewnianym płotkiem, zadbany i pielęgnowany przez obecnych właścicieli. Na posesji znajduje się duży, zarybiony staw do którego prowadzi kładka a także drewniana, zadaszona altanka. Dodatkowo wygospodarowane jest miejsce do wspólnego spędzania czasu przy ognisku lub grillu. Pobliskie szlaki piesze, rowerowe, stwarzają wyśmienite warunki do prowadzenia działalności w zakresie agroturystyki. Jest to idealne miejsce dla miłośników wędkarstwa czy jazdy konnej. Idealna propozycja dla klienta zorientowanego na aktywny wypoczynek.

Działka ze względu na swoją powierzchnię oraz ukształtowanie terenu niezwykle sprzyja wyciszeniu się i odcięciu od problemów codziennego życia.

Na terenie posesji znajduje się drewniany domek rekreacyjny o powierzchni użytkowej ok. 50 m2, składający się z dwóch pomieszczeń oraz saloniku i dużego tarasu z widokiem na kompleksy leśne. Domek wybudowany w 2004 roku --- z przeznaczeniem letniskowym.

Media: prąd. Zamontowany alarm.

Luźna zabudowa – sąsiedztwo stanowią zabudowania letniskowe i całoroczne.

Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną, połączony z drogą asfaltową oddaloną od trasy S7 Warszawa- Gdańsk o ok. 10 km. Odległość ok. 14 km od Nidzicy, 50 km od Olsztyna, 170 km od centrum Warszawy.

Kownatki to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Zarówno rodzina, która będzie chciała miło spędzić czas nad wodą, młoda osoba chcąca się pobawić jak również osoby lubiące aktywnie spędzać czas (jak wędkarstwo, kajakarstwo itp.).

Jezioro Kownatki – jest to zbiornik wodny o urozmaiconej i rozwiniętej linii brzegowej z dwoma wyspami. Jego wody są czyste i przejrzyste. Brzeg jest piaszczysty, a dno kamienisto – piaszczyste. Na głównej plaży nawieziono nowy piasek, wybudowano parking oraz scenę, na której często w okresie letnim występują gwiazdy muzyki tanecznej.
Kownatki to zbiornik typowo sielawowy. Dominują w nim takie ryby jak: sieja, okoń, szczupak, leszcz, miętus i gruba płoć. Obrzeża zajmują pola uprawne i łąki oraz pastwiska i nieużytki częściowo zadrzewione.

Proponowana nieruchomość stanowi idealną bazę rekreacyjną. Miejsce idealne dla osób szukających spokoju i ucieczki od zgiełku miejskiego. Zapraszamy osoby zainteresowane do bezpłatnej prezentacji.

NUMER OFERTY W BIURZE: M1608 (oferta na wyłączność ).

Kupując u nas nie płacisz prowizji. Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający !

Dysponujemy ofertą kredytową prawie dwudziestu banków, która jest na bieżąco uzupełniana o nowe produkty i promocje. Nasi doradcy dobiorą dla Państwa najlepszą ofertę finansowania, pomogą skompletować dokumenty i wypełnić wnioski oraz sprawnie przeprowadzą przez całą procedurę kredytową.

BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI
Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława
tel. (23) 654 26 45, 502 483 438
kredyty: 880 121 800

NUMER LICENCJI 4297

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: