Luksusowa Rezydencja - Wynajem dla rodziny / firmy M1745 (148)

Cena: 15 000.00 PLN
Kontakt

502 483 438 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

śro 31 sty 2018 17:07

Opis Wyświetleń: 210

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu LUKSUSOWEJ REZYDENCJI w Mławie - składającej się z dwóch niezależnych i komfortowych budynków mieszkalnych wraz z przepięknie zagospodarowaną działką o pow. 0,3600 ha.

Nieruchomość stanowi idealną propozycję wynajmu zarówno na cele mieszkaniowe jak i z uwagi na dogodną lokalizację z bezpośrednim dostępem do drogi krajowej E7 - na siedzibę firmy.

Posiadłość nietuzinkowa, z pięknie zagospodarowanym ogrodem, zabudowana:

Budynkiem mieszkalnym #1 - wybudowanym metodą tradycyjną z półtora pustaka w 1998 roku, docieplonym zarówno w środku jak i na zewnątrz, otynkowanym z ozdobnym kamieniem elewacyjnym. Na oknach zamontowano przeciwwłamaniowe rolety. W całym domu rozprowadzony został alarm. Dach wielospadowy kryty blacho-dachówką. Niepodpiwniczony. Budynek o powierzchni użytkowej ok. 300 m2.

Na poziomie parteru znajduje się przestronny salon otwarty na kuchnię i jadalnię, sypialnia główna z garderobą i osobną łazienką, dwa pokoje, łazienka z wc, pralnia z kotłownią, pomieszczenie gospodarcze, spiżarnia oraz komunikacja.

Poddasze z możliwością adaptacji na cele mieszkalne. Obecnie znajduje się tam jeden pokój, reszta to część strychowa.

Wykończenie: na ścianach tapety, na podłogach gres o wysokim połysku oraz parkiet dębowy. Zamontowane oświetlenie punktowe. W części domu rozprowadzone ogrzewanie podłogowe. Okna duże, widokowe i plastikowe.

Budynkiem mieszkalnym # 2 – parterowym, wybudowanym w latach 90-tych z pustaka. Docieplonym i otynkowanym. Niepodpiwniczonym, pokrytym blacho-dachówką. Dodatkowo do budynku przynależy murowany garaż o powierzchni ok. 30 m2. Powierzchnia użytkowa domu wynosi ok. 150 m2.

Wnętrze składa się z salonu z częścią jadalnianą, kuchni, sypialni z garderobą, pokoju oraz łazienki i komunikacji. Wnętrze domu wykończone w podobnym standardzie jak budynek opisany powyżej.

Media: energii elektryczna, siła, woda z wodociągu, gaz, kanalizacja. Ogrzewanie gazowe. Zamontowany monitoring oraz alarm.

POSESJA pięknie zagospodarowana, z wyraźnym podziałem na strefy: wypoczynkowo-rekreacyjną z zagospodarowanym terenem w altankę, część grillową oraz oczko wodne z pomostem a także w część reprezentacyjną  z ozdobną fontanną i figurkami, które są  usytuowane w centralnej części posesji. Działka w całości ogrodzona (ogrodzenie metalowe). Frontowa część wyłożona kostką brukową.

Odległość od centrum miasta ok. 1 km, 120 km od Warszawy i 220 km od Gdańska.

MIESIĘCZNY CZYNSZ NAJMU: 15.000 zł + opłaty za zużyte media.

Jeżeli poszukujesz dla siebie i swojej rodziny komfortowej i reprezentacyjnej nieruchomości bądź jeśli planujesz stworzyć swój własny biznes typu stylowa restauracja, sala bankietowa, itp. – to jest to niewątpliwie stworzone miejsce dla Ciebie.

Oferta na wyłączność. W sprawie ustalenia prezentacji prosimy o kontakt. Numer oferty w biurze: M1745

UWAGA - NAJEMCA NIE PŁACI WYNAGRODZENIA - WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL

BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI
Agencja Nieruchomości Mława
Aleja Józefa Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława
tel. do biura: (23) 654 2645
komórka : 502 483 438

NUMER LICENCJI 4297


Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: