Budynek usługowo-mieszkalny na Os .Młodych w Mławie M1842 (1927)

Cena: 595 000.00 PLN
Kontakt

502 483 438 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

czw 13 gru 2018 16:20

Opis Wyświetleń: 236

Ofertę sprzedaży stanowi wielopoziomowy budynek mieszkalny z wydzieloną częścią użytkową na parterze - idealny do zamieszkania oraz pod usługi, zlokalizowany w sąsiedztwie licznych punktów usługowo-handlowych na dużym osiedlu mieszkaniowym w Mławie.

Obiekt w zabudowie szeregowej (segment skrajny), usytuowany frontem do ulicy Piłsudskiego, wybudowany metodą tradycyjną w latach 90-tych XX wieku, o łącznej powierzchni użytk. 171,87 m2 plus pomieszczenia gospodarczo-techniczne (garaż i pralnia) o powierzchni ok. 60 m2.

Poziom parteru o łącznej pow. 55 m2 przeznaczony jest dla funkcji komercyjnych i stanowi aktualnie lokal usługowy, składający się z dwóch pomieszczeń, zaplecza socjalnego i toalety, z niezależnym wejściem i dużymi witrynami.

Górne kondygnacje wykorzystywane są na cele mieszkaniowe, które stanowią obecnie przestronne i wygodne mieszkanie z ponad 20 metrowym tarasem oraz funkcjonalnym i zadbanym wnętrzem.

Na pierwszym piętrze mieszczą się salon (40,25 m2) z kominkiem, kuchnia (15,5 m2) oraz przestronny taras o pow. 21,30 m2.

Poziom poddasza składa się z dwóch pokoi, przedpokoju i łazienki. Na kondygnacji powyżej poddasza znajduje się dodatkowy samodzielny pokój z zachowankiem o powierzchni ok. 18 m2.

Rozkład pomieszczeń umożliwia łatwe przekształcenie części mieszkalnej na 2 niezależne mieszkania.

Poziom piwnic zawiera garaż (40,25 m2) oraz część gospodarczo-techniczną – pralnia (19,5 m2), gdzie umieszczono dwa piece gazowe – 1 dla części mieszkalnej i 1 dla lokalu użytkowego. Oprócz własnego garażu do dyspozycji właściciela jedno miejsce postojowe przy budynku, na ogrodzonym parkingu wewnętrznym.

Obiekt uzbrojony w pełne media miejskie tj. energię elektryczną, wod.-kan., gaz, dodatkowo w monitoring i system alarmowy. Ogrzewany centralnie za pomocą dwóch dwufunkcyjnych piecyków gazowych ze sterownikiem. Dodatkowym źródłem ciepła jest kominek z rozprowadzeniem ciepła w całym mieszkaniu.

Budynek posadowiony na działce o pow. 0,4156 ha (użytkowanie wieczyste). Wjazd z drogi osiedlowej.

Doskonała lokalizacja. Nieruchomość zlokalizowana na dużym osiedlu mieszkaniowym wielo- i jedno- rodzinnym, z dobrze rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową.

Nieruchomość z potencjałem! Oprócz zaspokojenia potrzeb mieszkaniowych służy generowaniu dochodu. Parter lokalu jest aktualnie wynajmowany jako gabinet kosmetyczny i zapewnia właścicielom dochód. Ponadto nieruchomość umożliwia zamieszkanie i prowadzenie własnej działalność gospodarczej w jednym miejscu. Może również stanowić doskonałą inwestycję pod wynajem dla pracowników firm.

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń i umów się na prezentację. Oferta na wyłączność. Nr oferty w biurze: 1842

Potrzebujesz kredyt ? Skontaktuj się z naszym doradcą, który dobierze dla Ciebie najlepszą ofertę kredytu, pomoże skompletować dokumenty, wypełnić wnioski oraz przeprowadzi Cię przez całą procedurę kredytową. Nasz doradca: Dorota Janik: tel.  880 121 800

Kupując u nas nie płacisz prowizji. Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający!

BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI

Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława

tel. (23) 654 26 45, 502 483 438

kredyty: 880 121 800

NUMER LICENCJI 4297

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: