Mieszkanie 61,43 m2 w budynku 2-rodzinnym w Mławie M1805 (1990)

Cena: 185 000.00
Kontakt

502 483 438 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

sob 22 gru 2018 11:22

Opis Wyświetleń: 26

Mieszkasz w bloku, ale marzysz o działce? Potrzebujesz powierzchni mieszkalnej z minimum trzema  pokojami? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie…

Oferujemy do sprzedaży niezależny lokal mieszkalny o powierzchni użytk. 61,43 m2 - stanowiący piętro domu wolnostojącego, z niezależnym wejściem, licznikami i udziałem w gruncie o pow. 0,0644 ha.

Nieruchomość położona w okolicy ulicy Kopernika, w atrakcyjnej rekreacyjnej części Mławy, dającej duże możliwości aktywnego spędzania czasu (stadion miejski, pływalnia, las, ścieżki rowerowe), w idealnym miejscu pod względem logistycznym dla rodzin z dziećmi, z bliskim dostępem do szkół i centrum miasta.

Przedmiotowy lokal to 3-pokojowe mieszkanie, z balkonem, oddzielną kuchnią, korytarzem i łazienką – zadbane i właściwie nie wymagające nakładu finansowego. Dodatkowo strych i możliwość korzystania z kotłowni i pomieszczenia gospodarczego w piwnicy.

Podstawowy atut – brak czynszu administracyjnego!

Budynek murowany, oddany do użytku w 1972 r. Posadowiony na ogrodzonej i zagospodarowanej działce. Działka odgrodzona. Możliwość korzystania z prawej strony działki. Wjazd niezależną bramą.

Do budynku przyłączone są pełne media miejskie – energia elektryczna, woda, gaz, kanalizacja (do wszystkich mediów odrębne liczniki, nowe instalacje). Ogrzewanie gazowe za pomocą nowego dwufunkcyjnego pieca gazowego lub alternatywnie węglowe.

 

Cena nieruchomości obejmuje wyodrębniony lokal mieszkalny z księgą wieczystą; ponadto strych, kotłownię, pomieszczenie gospodarcze w piwnicy oraz udział w gruncie.

 

Zachęcamy do kontaktu i do obejrzenia nieruchomości. Oferta na wyłączność biura. Nr 1805

Potrzebujesz kredyt ? Skontaktuj się z naszym doradcą, który dobierze dla Ciebie najlepszą ofertę kredytu, pomoże skompletować dokumenty, wypełnić wnioski oraz przeprowadzi Cię przez całą procedurę kredytową. Nasz doradca: Dorota Janik: tel.  880 121 800

BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI

Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława

tel. (23) 654 26 45, 502 483 438

kredyty: 880 121 800

NUMER LICENCJI 4297

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: