Niewielki dom - na cele rekreacyjne lub całoroczne M1686 (1994)

Cena: 80 000.00
Kontakt

502 483 438 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

sob 22 gru 2018 11:24

Opis Wyświetleń: 27

Przedmiotem sprzedaży jest niewielki parterowy dom drewniany, położony na zagospodarowanej działce o pow. 0,0858 ha, w cichej i spokojnej okolicy, na terenie miejscowości gminnej Kuczbok-Osada (woj. mazowieckie).

Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję zarówno do zamieszkania całorocznego, jak i na cele rekreacyjne!

Dom wolnostojący, na podmurówce, składający się z dwóch pokoi i kuchni, o powierzchni użytkowej ok. 50 m2. Okna w większości wymienione na pcv. Dach dwuspadowy pokryty blachą.

Do budynku doprowadzona jest energia elektryczna i woda z wodociągu gminnego, przydomowa oczyszczalnia ścieków, rozprowadzone centralne ogrzewanie.

Głównym atutem nieruchomości jest jej DZIAŁKA. Posesja ogrodzona i zagospodarowana, obsadzona licznymi drzewami owocowymi (jabłonie, wiśnie, grusze, czereśnie, orzech włoski, śliwy) i krzewami (maliny, winorośl), z letnią drewnianą altaną. W skład nieruchomości wchodzą również zabudowania gospodarcze.  

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest symbolem planistycznym 8 RM i stanowi teren zabudowy zagrodowej.

Dogodny dojazd drogą gminną asfaltową. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa domów jednorodzinnych. Możliwość dokupienia graniczącej 5-arowej działki i tym samym powiększenia areału.

W miejscowości znajduje się szkoła podstawowa i gimnazjum, ośrodek zdrowia, apteka, poczta, bank, kościół, park, sklepy spożywcze. Do Żuromina – 11 km, do Mławy – 24 km, do Warszawy – 130 km.

Idealne miejsce do zamieszkania na stałe, a także do letniego wypoczynku!

 

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą – zadzwoń i podaj nr oferty w biurze: M1686 (na wyłączność).

Kupując u nas nie płacisz prowizji. Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający !

Dysponujemy ofertą kredytową prawie dwudziestu banków, która jest na bieżąco uzupełniana o nowe produkty i promocje. Nasi doradcy dobiorą dla Państwa najlepszą ofertę kredytu, pomogą skompletować dokumenty i wypełnić wnioski oraz przeprowadzą przez całą procedurę kredytową.

BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI

Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława

tel. (23) 654 26 45, 502 483 438

kredyty: 880 121 800

NUMER LICENCJI 4297

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: