GOSPODARSTWO ROLNE na terenie gminy Grudusk M1699 (1999)

Cena: 255 000.00
Kontakt

502 483 438 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

sob 22 gru 2018 11:25

Opis Wyświetleń: 37

Oferujemy do sprzedaży gospodarstwo rolne o pow. 2,9746 ha – w jednym kawałku, położone na terenie gminy Grudusk, w m. Purzyce-Trojany, powiatu ciechanowskiego, woj. mazowieckie.

W skład gospodarstwa wchodzą:

1)      gotowy do zamieszkania wolnostojący dom

2)      murowany z cegły budynek gospodarczy

3)      sad

4)      łąka

5)      zarybiony staw

6)      ziemia, która jest aktualnie uprawiana/dzierżawiona (uprawa kukurydzy)

Nieruchomość zlokalizowana w cichej, ustronnej  i zielonej okolicy, wśród luźnej zabudowy siedliskowej, pól i łąk, w sąsiedztwie rzeki Łedyni, w odległości 17 km od Mławy.

Zabudowania siedliska stanowią przedwojenne budynki wzniesione z czerwonej cegły w 1939 r.

Dom przestronny, dwukondygnacyjny i podpiwniczony; o powierzchni użytkowej ok. 150 m2. W ostatnich latach remontowany, w części parterowej gotowy do zamieszkania.

·         poziom parteru tworzą duży pokój dzienny z jadalnią i kominkiem, kuchnia, trzy pokoje, korytarz, łazienka z prysznicem i narożną wanną oraz wiatrołap. Na podłogach panele/deska sosnowa/terakota

·         na piętrze znajdują się dwa pokoje, kuchnia, łazienka i część strychowa (wnętrze przeznaczone do remontu)

·         piwnica mieści kotłownię, pomieszczenie gospodarcze oraz pomieszczenie na skład opału

Tak przestronny dom swobodnie mogą zamieszkiwać dwie rodziny, korzystając niezależnie z pokoi na parterze lub piętrze oraz kuchni i łazienek usytuowanych na poszczególnych kondygnacjach.

Do budynku doprowadzona jest energia elektryczna i woda z wodociągu gminnego. Ogrzewanie odbywa się za pomocą centralnego ogrzewania (piec na węgiel i drewno), ogrzewania kominkowego, i podłogowego (w łazience). Dodatkowo zamontowany solar (dla ciepłej wody).

Wokół domu teren zagospodarowany, porośnięty krzewami ozdobnymi i starodrzewem (jesion, brzoza, leszczyna). Dodatkowo na terenie nieruchomości znajduje się zarybiony staw i zewnętrzna piwnica.

Zgodnie z ewidencją gruntów:

- grunty orne kl. IIIb – 0,1381 ha

- grunty orne kl. IVa – 0,4732 ha

- łąka kl. III – 0,3931 ha

- łąka kl. V – 0,2912 ha

- teren zabudowany kl. IIIb i IVa – 0,8434 ha

- zadrzewienia kl. V – 0,4619 ha

- sad kl. IVa - 0,2510 ha

- nieużytki – 0,1228 ha

Gospodarstwo idealnie nadaje się na prowadzenie działalności rolniczej, na działalność agroturystyczną, hodowlę koni, itp.

Miejsce ciche i spokojne. Dogodny dojazd drogą asfaltową.

 

Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Numer oferty w biurze: M1699 (na wyłączność)

Kupując u nas nie płacisz prowizji. Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający !

Dysponujemy ofertą kredytową prawie dwudziestu banków, która jest na bieżąco uzupełniana o nowe produkty i promocje. Nasi doradcy dobiorą dla Państwa najlepszą ofertę kredytu, pomogą skompletować dokumenty i wypełnić wnioski oraz przeprowadzą przez całą procedurę kredytową.

BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI
Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława
tel. (23) 654 26 45, 502 483 438
kredyty: 880 121 800

NUMER LICENCJI 4297

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: