Garlino - SIEDLISKO nad rzeką / DZIAŁKA 0,9800 ha M1537 (2014)

Cena: 98 000.00
Kontakt

502 483 438 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

sob 22 gru 2018 11:30

Opis Wyświetleń: 22

Poszukujesz nieruchomości w spokojnej, malowniczej okolicy nad rzeką, w otoczeniu rozległych kompleksów leśnych, z dogodnym dojazdem – idealną do zamieszkania całorocznego bądź do letniego wypoczynku i rekreacji?

Jeśli tak, to TA oferta skierowana jest do Ciebie...

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową o łącznej powierzchni 0,9800 ha, składającą się z siedliska, gruntów rolnych i lasu, zlokalizowaną nad rzeką Łydynią, w miejscowości Garlino gm. Szydłowo, powiatu mławskiego.

Siedlisko o pow. 0,1900 ha - stanowi zagospodarowaną działkę, porośniętą drzewami owocowymi, krzewami ozdobnymi i starodrzewem, ogrodzoną drewnianym płotem, zabudowaną budynkiem mieszkalno-gospodarczym.

Budynek parterowy wzniesiony w latach 70-tych metodą tradycyjną z czerwonej cegły, składający się z pokoju, kuchni, korytarza, wydzielonego miejsca na łazienkę oraz części gospodarczej.

Budynek wymaga nakładów finansowych. Na ścianach tynki tradycyjne, na podłogach drewniane deski, dach pokryty eternitem, brak centralnego ogrzewania (aktualnie pomieszczenia ogrzewane piecem typu „koza”).

Dostępne media: energia elektryczna, siła, woda z wodociągu gminnego bądź z własnego ujęcia (studnia), szambo. Sieć kanalizacyjna – w trakcie budowy !

Poza siedliskiej w skład nieruchomości wchodzą:

- grunty orne (RIVb) o pow. 0,2900 ha

- pastwiska trwałe (PsV) - 0,2900 ha

- lasy (LsV) – 0,2100 ha

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka w części (0,2300 ha) oznaczona jest symbolem planistycznym 7RM - przeznaczona pod zabudowę zagrodową, zaś w części - pod uprawy rolne (0,7500 ha).

Cicha i spokojna okolica, sprzyjająca wypoczynkowi.

Bliskość lasów i rzeki, wiejski klimat, malownicze tereny - czynią nieruchomość atrakcyjną.

W miejscowości: sklep, kościół, przystanek PKS. Dogodny dojazd drogą asfaltową.

Zapraszamy na bezpłatną prezentację.

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ. NUMER OFERTY W BIURZE: M1537 (oferta na wyłączność )


Kupując u nas nie płacisz prowizji. Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający !

Dysponujemy ofertą kredytową prawie dwudziestu banków, która jest na bieżąco uzupełniana o nowe produkty i promocje. Nasi doradcy dobiorą dla Państwa najlepszą ofertę kredytu, pomogą skompletować dokumenty i wypełnić wnioski oraz przeprowadzą przez całą procedurę kredytową.

BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI
Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława
tel. (23) 654 26 45, 502 483 438
kredyty: 880 121 800

NUMER LICENCJI 4297

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: