DZIAŁKA BUDOWLANA- 1342 M2 - 3 KM OD CENTRUM MŁAWY Oferta MON-5 (2025)

Cena: 35 000.00
Kontakt

502 483 438 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

sob 22 gru 2018 11:30

Opis Wyświetleń: 22

DZIAŁKA BUDOWLANO-USŁUGOWA O POW. 0,01342 HA - JEDYNE 3 KM OD CENTRUM MŁAWY

Położona w cichej i spokojnej okolicy w sąsiedztwie innych działek budowlanych, na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w Otoczni Nowej, gm. Wiśniewo.

Działka o regularnym kształcie, z bezpośrednim dostępem do gminnej drogi publicznej o nawierzchni asfaltowej.

Media w zasięgu: prąd, wodociąg.

Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne z towarzyszącą funkcją usługową.

Cena gruntu: jedyne 26 zł/m2 !!!

NUMER OFERTY W BIURZE: MON-5

WIĘKSZOŚĆ NASZYCH KLIENTÓW JEST Z POLECENIA - CHCESZ BEZPIECZNIE KUPIĆ / SPRZEDAĆ NIERUCHOMOŚĆ - POROZMAWIAJ Z NASZYMI AGENTAMI - DOBRY WYBÓR POŚREDNIKA TO POŁOWA SUKCESU. W NASZYM BIURZE KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI - WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY

BEZPŁATNE DORADZTWO W ZAKRESIE SPOSOBU FINANSOWANIA ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI. ZWERYFIKUJEMY ZDOLNOŚĆ KREDYTOWĄ - DOPASUJEMY OFERTĘ DO TWOICH POTRZEB - POMOŻEMY WYPEŁNIĆ I ZŁOŻYĆ WNIOSEK  I DOPILNUJEMY WSZYSRICH SPRAW ZWIĄZANYCH Z ZAKUPEM I KREDYTEM.

BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI
Agencja Nieruchomości Mława
Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława
tel.: 502 483 438NUMER LICENCJI 4297

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: