KAMIENICA na Starym Mieście w Działdowie M1640 (2041)

Cena: 420 000.00
Kontakt

502 483 438 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

sob 22 gru 2018 11:32

Opis Wyświetleń: 25

Przedmiotem sprzedaży jest przedwojenna kamienica mieszkalno-usługowa na Starym Mieście w Działdowie.

NIERUCHOMOŚĆ Z POTENCJAŁEM! Dla konesera bądź jako doskonała propozycja pod inwestycję.

Wyjątkowa lokalizacja! Kamienica położona w centralnej części miasta - na Starówce, u zbiegu ulic Młyńskiej i Górnej, w ścisłej zabudowie szeregu kamienic o podobnym charakterze, w odległości ok. 200 m od zabytkowego ratusza i ok. 300 m od zamku krzyżackiego.

Obiekt z okresu przedwojennego, wybudowany z cegły - przeznaczony do renowacji.

Budynek o powierzchni użytkowej ok. 300 m2, składający się z:

# części mieszkalnej - dwa niezależne mieszkania (mieszkanie I: dwa pokoje, kuchnia; mieszkanie II: 3 pokoje, kuchnia, łazienka), aktualnie nie zamieszkałe

# lokalu handlowo–usługowego – o pow. 30 m2, zlokalizowanego na poziomie parteru, z odrębnym wejściem od ulicy Młyńskiej, aktualnie sklep motoryzacyjny

# przestronnego strychu z możliwością adaptacji na cele mieszkaniowe

# pomieszczeń gospodarczych z garażami (po tzw. „służbówce”)

# części piwnicznej

Pomieszczenia wewnątrz jak i cała kamienica wymagają przeprowadzenia kapitalnego remontu. Dach pokryty dachówką. Stolarka okienna i drzwiowa drewniana, okna, podłogi i schody – drewniane, na ścianach tynk tradycyjny.

Uzbrojenie nieruchomości: energia elektr. (trójfazowa), woda, kanalizacja, gaz, telekomunikacja, ogrzewanie (piece kaflowe).

Kamienica przy ul. Młyńskiej jest idealnym miejscem zarówno do celów mieszkaniowych, wynajmu, prowadzenia własnej działalności gospodarczej typu siedziba firmy, kancelaria, klinika, hostel, przedszkole, itp.

Stan prawny nieruchomości uregulowany. Pełna własność z założona księgą wieczystą.


Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na bezpłatną prezentację. Numer oferty w biurze: M1640 (na wyłączność)

Kupując u nas nie płacisz prowizji. Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający !

Dysponujemy ofertą kredytową prawie dwudziestu banków, która jest na bieżąco uzupełniana o nowe produkty i promocje. Nasi doradcy dobiorą dla Państwa najlepszą ofertę kredytu, pomogą skompletować dokumenty i wypełnić wnioski oraz przeprowadzą przez całą procedurę kredytową.

BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI
Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława
tel. (23) 654 26 45, 502 483 438
kredyty: 880 121 800

NUMER LICENCJI 4297

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: