LOKAL NA PARTERZE - Mława ul. Sienkiewicza M1748 (2047)

Cena: 246 750.00
Kontakt

502 483 438 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

sob 22 gru 2018 11:32

Opis Wyświetleń: 28

LOKAL UŻYTKOWY ZLOKALIZOWANY W CIĄGU PAWILONÓW HANDLOWO-USŁUGOWYCH

Oferowany lokal znajduje się na poziomie parteru w dwukondygnacyjnym budynku należącym do zasobów spółdzielni mieszkaniowej.

Powierzchnia użytkowa – 117,50 m2.

Lokal gotowy do natychmiastowego rozpoczęcia różnego rodzaju działalności !

Rozkład pomieszczeń:

  -  przestronna sala główna

   - magazyn

   - zaplecze socjalne

   - korytarz

  -  toaleta

Atuty: wejście bezpośrednio z chodnika, miejsca parkingowe dla klientów przed budynkiem, duże witryny umożliwiające reklamę swojej działalności.

Lokalizacja: ul. Sienkiewicza. Sąsiedztwo stanowią inne lokale handlowo-usługowe oraz liczne zabudowania wielorodzinne – duża liczba potencjalnych klientów.

Cena lokalu: 2.100 zł/m2

 

Zapraszamy na prezentację. Numer oferty w biurze: M1748 (na wyłączność)

 

Dysponujemy ofertą kredytową prawie dwudziestu banków, która jest na bieżąco uzupełniana o nowe produkty i promocje. Nasi doradcy dobiorą dla Państwa najlepszą ofertę kredytu, pomogą skompletować dokumenty i wypełnić wnioski oraz przeprowadzą przez całą procedurę kredytową.

 

BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI

Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława

tel. (pokaż numer), (pokaż numer)

kredyty: (pokaż numer)

NUMER LICENCJI 4297


Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: