Posesja 1272 m2 z domem i warsztatem - ul. Zabrody M1752 (2061)

Cena: 420 000.00
Kontakt

502 483 438 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

sob 22 gru 2018 11:33

Opis Wyświetleń: 48

Nieruchomość, którą mamy przyjemność Państwu zaprezentować stanowi ładną i przestronną działkę o pow. 0,1272 ha, zabudowaną 5-pokojowym gotowym do zamieszkania domem mieszkalnym i murowanym budynkiem gospodarczo-warsztatowym.

Oferowana posesja położona jest przy ul. Zabrody - na cichym i spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych, przy mało uczęszczanej drodze o nawierzchni asfaltowej, a jednocześnie w spacerowej odległości od rynku, szkoły podstawowej i przedszkola.

DOM wzniesiony w technologii tradycyjnej murowanej, z czerwonej cegły, pod koniec lat 70-tych.

Wnętrze domu składa się z:

# PARTERU mieszczącego przestronny salon (25,14 m2), kuchnię, łazienkę, korytarz i wiatrołap

# PÓŁPIĘTRA: dwa pokoje

# PIĘTRA: dwa pokoje

# PIWNICY: kotłownia, pomieszczenia gospodarcze, garaż

Dom w dobrym stanie technicznym, gotowy do zamieszkania. Wnętrze zadbane. Na podłogach terakota/panele, okna plastikowe, schody i drzwi drewniane.

Dom posiada ogrzewanie gazowe, przyłącze wod.-kan. i energetyczne.

TEREN POSESJI zagospodarowany i solidnie ogrodzony, o wymiarach: 46m (od drogi) x 30m x 24m x 18m x 21m x 16m. Podjazd i chodniki wyłożone kostką. Na uwagę zasługują piękne wysokie stare drzewa (świerki, brzozy) oraz drzewa ozdobne.

Działka zabudowana dodatkowo przestronnym murowanym BUDYNKIEM GOSPODARCZO-WARSZTATOWYM z trzema pomieszczeniami garażowymi (w tym z kanałem)– stwarzającym możliwość prowadzenia działalności gospodarczej np. warsztatu samochodowego.

LOKALIZACJA nieruchomości gwarantuje ciche i spokojne miejsce do odpoczynku z rodziną, a jednocześnie bliskość do całej infrastruktury miejskiej. 

Nieruchomość gotowa do sprzedaży. Księga wieczysta jest „czysta”, brak jakichkolwiek hipotek czy obciążeń.

 

Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Numer oferty w biurze: M1752 (na wyłączność)

Dysponujemy ofertą kredytową prawie dwudziestu banków, która jest na bieżąco uzupełniana o nowe produkty i promocje. Nasi doradcy dobiorą dla Państwa najlepszą ofertę kredytu, pomogą skompletować dokumenty i wypełnić wnioski oraz przeprowadzą przez całą procedurę kredytową.

BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI

Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława

tel. (23) 654 26 45, 502 483 438

kredyty: 880 121 800

NUMER LICENCJI 4297

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: