Funkcjonalny dom na spokojnym osiedlu blisko lasu. Oferta M1732 (2063)

Cena: 295 000.00
Kontakt

502 483 438 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

sob 22 gru 2018 11:33

Opis Wyświetleń: 30

Przedmiotem sprzedaży jest funkcjonalny dom z 6 pokojami, położony na ładnej narożnej działce przy ul. Witosa w Mławie, na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych, w doskonałej lokalizacji.

OPIS DOMU:

Przestrzeń mieszkalna domu rozłożona jest na dwóch kondygnacjach stanowiących łączną powierzchnię około 110 m2. Dodatkowo budynek składa się z części piwnicznej z kotłownią i garażem.

Dom z zabudowie bliźniaczej, wzniesiony w latach 80-tych, metodą tradycyjną murowaną z półtora pustaka.

Wnętrze domu o praktycznym rozkładzie pomieszczeń.

PARTER:

Do domu wchodzimy przez wiatrołap na korytarz, z którego wejdziemy do pozostałych pomieszczeń tj. kuchni, przestronnego salonu z bezpośrednim wyjściem na taras i do ogrodu; oraz dwóch pozostałych pokoi. Na tym poziomie znajdziemy również łazienkę i  zejście do piwnicy.

PIĘTRO:

Po wejściu poprzez podświetlone schody znajdujemy się na drugiej kondygnacji która mieści korytarz, łazienkę oraz trzy ustawne pokoje. Dodatkowo stąd można wejść na strych.

MEDIA:

Do budynku doprowadzone są pełne media miejskie tj. energia elektryczna, gaz, woda i kanalizacja. Ogrzewanie domu odbywa się za pomocą rozprowadzonego ogrzewania centralnego (piec gazowy bądź piec na węgiel).

DZIAŁKA:

Działka kształtna, narożna, o powierzchni 0,0586 ha. Ogrodzona, ładnie zagospodarowana w zieleń, porośnięta drzewkami ozdobnymi, iglakami i trawą, częściowo wyłożona kostką. Wygodny wjazd na posesję. Dużo miejsca na wypoczynek, grilla czy miejsce zabaw dla dzieci. 

LOKALIZACJA:

Nieruchomość atrakcyjnie położona na cichym osiedlu zabudowań jednorodzinnych, blisko lasu i terenów rekreacyjnych miasta, w tym: stadionu miejskiego, krytej pływalni, ogródków działkowych, ścieżek  rowerowych, zaledwie 10 minut spacerem do centrum miasta. Stąd blisko jest również do szpitala miejskiego, szkół i kościoła.  

NIERUCHOMOŚĆ GODNA UWAGI. Aby umówić się na bezpłatną prezentację zadzwoń do nas. Nr oferty w biurze: 1732

Kupując u nas nie płacisz prowizji. Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający!

Dysponujemy ofertą kredytową prawie dwudziestu banków, która jest na bieżąco uzupełniana o nowe produkty i promocje. Nasi doradcy dobiorą dla Państwa najlepszą ofertę kredytu, pomogą skompletować dokumenty i wypełnić wnioski oraz przeprowadzą przez całą procedurę kredytową.

BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI

Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława

tel. (23) 654 26 45, 502 483 438

kredyty: 880 121 800

NUMER LICENCJI 4297

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: