MŁAWA - STYLOWA PRZEDWOJENNA REZYDENCJA MIEJSKA. Oferta M89 (2070)

Opis Wyświetleń: 14

Piękna rezydencja z zachowaną architekturą międzywojenną z 1934 roku.
Całość odrestaurowana w latach 90-tych z ręcznie odtworzoną sztukaterią.

Rezydencja położona jest blisko centrum miasta, a zarazem na cichej, spokojnej, ślepej uliczce.

Pierwsza kondygnacja: przedsionek z dużym kryształowym lustrem, gabinet, pokój dzienny, piękny salon z kominkiem z piaskowca z otwartym paleniskiem, kuchnia, jadalnia z wyjściem na taras, dwie łazienki oraz ciekawostka - winda gastronomiczna z dowozem na wszystkie kondygnacje.

Druga kondygnacja: cztery sypialnie, hall, dwie łazienki. Z jednej sypialni wyjście na balkon. W dużej sypialni garderoba, łazienka z jakuzzi.

Trzecia kondygnacja: salonik z kominkiem.

W kuchni meble drewniane sprowadzone z Włoch, blat kuchenny z granitu. W łazienkach armatura porcelanowa, glazura, terakota. We wszystkich pomieszczeniach drzwi drewniane z szybkami z kryształu, parapety z marmuru. W hallu piękne oryginalne schody z twardego drewna. Na parterze terakota, na piętrze parkiet.

Pełne media miejskie. Ogrzewanie gazowe.

Na posesji znajduje się oddzielny, wolno stojący budynek o tym samym charakterze tzw. służbówka oraz garaż na dwa samochody z wyjściem na ogród.

Powierzchnia rezydencji mieszkalnej ok. 300 m2.
Powierzchnia służbówki ok. 200 m2.

Działka o powierzchni 1758 m2 w całości ogrodzona obsadzona krzewami i drzewkami ozdobnymi oraz staroddzrewem. W całości ogrodzona, co gwarantuje prywatność oraz ciszę i spokój.

Niepowtarzalny klimat lat 30-tych - coś wyjątkowego w dzisiejszych czasach.

NUMER OFERTY W BIURZE: 89

SPODOBAŁA CI SIĘ TA NIERUCHOMOŚĆ - ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ !!!

WIĘKSZOŚĆ NASZYCH KLIENTÓW JEST Z POLECENIA - CHCESZ BEZPIECZNIE KUPIĆ / SPRZEDAĆ / WYNAJĄĆ NIERUCHOMOŚĆ - POROZMAWIAJ Z NASZYMI AGENTAM - DOBRY WYBÓR POŚREDNIKA TO POŁOWA SUKCESU

OD POCZĄTKU ISTNIENIA NASZEJ FIRMY W NASZYM BIURZE KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI - WYNAGRODZENIE  BIURA POKRYWA TYLKO SPRZEDAJĄCY

WSPÓŁPRACUJEMY Z PONAD 20 BANKAMI CO POZWALA NASZYM KLIENTOM UZYSKAĆ OPTYMALNE WARUNKI FINANSOWANIA NIERUCHOMOŚCI - NASI DORADCY BEZPŁATNIE DORADZĄ I SKUTECZNIE POMOGĄ UZYSKAĆ NAJLEPSZĄ OFERTĘ KREDYTOWĄ - BEZ ŻADNYCH KOSZTÓW POMOGĄ PRZYGOTOWAĆ I WYPEŁNIĆ WNIOSKI ORAZ SKOMPLETUJĄ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE DOKUMENTY I SPRAWNIE PRZEPROWADZĄ PRZEZ CAŁĄ PROCEDURĘ KREDYTOWĄ - ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ KLIENTÓW KTÓRZY NIE KUPUJĄ ZA NASZYM POŚREDNICTWEM

BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI
Agencja Nieruchomości Mława
Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława
tel. kom. 502 483 438
kredyty: 880 121 800
świadectwa energetyczne: 880 747 800
wycena nieruchomości: 600 926 377
serwis i koordynacja: 604 174 800NUMER LICENCJI 4297

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: