Mława - Komfortowy dom z lokalem pod działalność. Oferta M1554/1 (2071)

Cena: 980 000.00
Kontakt

502 483 438 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

sob 22 gru 2018 11:45

Opis Wyświetleń: 21

DUŻY KOMFORTOWY DOM Z LOKALEM POD DZIAŁALNOŚĆ

SUPER LOKALIZACJA - BLISKA ODLEGŁOŚĆ OD CENTRUM I TRASY E7


Nieruchomość o powierzchni 0,0950 ha - zabudowana przestronnym komfortowym domem z częścią komercyjną.

Cała posesja stanowi teren ogrodzony, opatrzony monitoringiem i systemem alarmowym, z dogodnym wjazdem i dużym utwardzonym placem wyłożonym kostką brukową.

Dom mieszkalny wolnostojący o pow. użytk 250 m2. Wybudowany metodą tradycyjną z pustaka i cegły, z dwuspadowym dachem pokrytym blachą. Pierwsza kondygnacja oddana do użytkowania w 1974 r., całość w 1984 r.

Dom o praktycznym rozkładzie pomieszczeń i wysokim standardzie wykończenia.

Układ parteru: duży salon z kominkiem otwarty na kuchnię i jadalnię, sypialnia, hall, łazienka z narożną wanną i z prysznicem z hydromasażem. Kuchnia w zabudowie, z salonu wyjście na duży taras.

Na piętrze znajdują się trzy pokoje, korytarz oraz łazienka.

Wykończenie: na podłodze parkiet/terakota, ściany w gładziach gipsowych i glazurze. Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne drewniane, okna pcv, oświetlenie punktowe.

Pełne media miejskie. Ogrzewanie: nowy piec gazowy i na eko-groszek oraz kominkowe.

Część komercyjną stanowi lokal użytkowy o pow. 160 m2, składający się z hali magazynowej o pow. 120 m2 i powierzchni biurowej 40 m2.

Nieruchomość idealna zarówno pod względem mieszkaniowym (bliska odległość od centrum miasta) jak i do prowadzenia różnego rodzaju działalności gospodarczej – usługi, handel, magazyn, serwis samochodowy itp. (bliskość miasta i trasy E7).

NUMER OFERTY W BIURZE: 1554/1

Kupując u nas nie płacisz prowizji. Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający !

Dysponujemy ofertą kredytową prawie dwudziestu banków, która jest na bieżąco uzupełniana o nowe produkty i promocje. Nasi doradcy dobiorą dla Państwa najlepszą ofertę finansowania, pomogą skompletować dokumenty i wypełnić wnioski oraz sprawnie przeprowadzą przez całą procedurę kredytową.


BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI
Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława
tel. (23) 654 26 45, 502 483 438
kredyty: 880 121 800

NUMER LICENCJI 4297

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: