Lewiczyn - 1,05 ha bezpośrednio nad rzeką Mławką M1760 (2076)

Cena: 75 000.00
Kontakt

502 483 438 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

sob 22 gru 2018 11:45

Opis Wyświetleń: 46

Przedmiotem sprzedaży jest nie zabudowana działka o powierzchni 1,05 ha, zlokalizowana w miejscowości Lewiczyn, gmina Lipowiec Kościelny, powiat mławski.

Działka położona bezpośrednio nad rzeką Mławką, w bliskiej odległości od istniejącego Zalewu Ruda, w obrębie terenów rekreacyjno-wypoczynkowych i dużego kompleksu leśnego.

Grunt w części objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i oznaczony symbolem planistycznym 016 ZLD – teren przeznaczony pod zalesienia; częściowo nie objęty planem.

Zgodnie z ewidencją gruntów nieruchomość stanowi:

- łąki trwałe (ŁV) – 0,79 ha

- grunty zadrzewione i zakrzewione na użytkach rolnych (Lzr-RV) – 0,11 ha

- lasy (LsV) – 0,05 ha

- grunty orne (RV) – 0,1 ha

Dojazd na działkę odbywa się drogą nieutwardzoną. Odległość od najbliższych zabudowań w linii prostej ok. 100 m.

 

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Numer oferty w biurze: M1760 (na wyłączność)

 

Dysponujemy ofertą kredytową prawie dwudziestu banków, która jest na bieżąco uzupełniana o nowe produkty i promocje. Nasi doradcy dobiorą dla Państwa najlepszą ofertę kredytu, pomogą skompletować dokumenty i wypełnić wnioski oraz przeprowadzą przez całą procedurę kredytową.

BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI

Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława

tel. (pokaż numer), (pokaż numer)

kredyty: (pokaż numer)

NUMER LICENCJI 4297

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: