Chcesz uciec od zgiełku miasta? A może dom na wsi? M1769 (2078)

Cena: 250 000.00
Kontakt

502 483 438 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

sob 22 gru 2018 11:45

Opis Wyświetleń: 29

Szukasz siedliska w spokojnej mazowieckiej wsi, a tym samym ucieczki z miasta? – Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą…

Oferujemy do sprzedaży siedlisko wiejskie o pow. 0,1500 ha, zabudowane wolnostojącym parterowym domem mieszkalnym, budynkiem gospodarczym oraz dwustanowiskowym budynkiem garażowym.

Nieruchomość położona w cichej i spokojnej wsi Piegłowo, w gminie Szydłowo, w odległości 15 km od Mławy, w otoczeniu mazowieckich pól i lasów, umożliwiająca doskonałe warunki zarówno do zamieszkania jak i na rekreację.

Dom parterowy z możliwością adaptacji strychu, wybudowany z pustaka i cegły pod koniec lat 70-tych, ocieplony. Podpiwniczenie pod całym budynkiem, nowy blaszany dach, okna plastikowe.

We wnętrzu domu na poziomie parteru można znaleźć dwa pokoje, dużą niezależną kuchnię, łazienkę, toaletę, korytarz i ganek. Wejście do każdego pomieszczenia z korytarza (brak pokoi przechodnich). Dodatkowo na drugiej kondygnacji duży strych stanowiący aktualnie otwartą przestrzeń oraz na poziomie -1 piwnica z kotłownią i pomieszczeniami gospodarczymi.

Dom gotowy do zamieszkania od zaraz. Wyposażony w instalację elektryczną, wod.-kan., ogrzewany centralnie poprzez tradycyjny piec na węgiel/drewno.

Ponadto na terenie posesji mieści się murowany dwustanowiskowy garaż oraz murowany 4-izbowy budynek gospodarczy ze starą kuźnią, który można wykorzystać m.in. na działalność gospodarczą, warsztatową, artystyczną bądź inną.

Działka w całości ogrodzona i zagospodarowana. Liczne nasadzenia drzewek, krzewów i roślin ozdobnych, zachowany stary drzewostan. Doskonałe miejsce do wypoczynku po pracy, dużo miejsca na grilla/ognisko, do zabawy dla dzieci, na plac zabaw, piaskownicę, trampolinę, huśtawkę czy basen.

Cicha i spokojna miejscowość. W sąsiedztwie zabudowa domów wiejskich oraz zabytkowy dworek z 1740 r. Na miejscu sklep spożywczy i przystanek PKS. Szkoła i ośrodek zdrowia oddalone o 3 km. Dogodny dojazd drogą gminną asfaltową. Ruch samochodowy niewielki, a widok… sielankowy.

Cena nieruchomości podlega negocjacji. 

 

Nieruchomość warta polecenia. Aby poznać wszystkie jej zalety – zapraszamy na prezentację. Nr oferty w biurze: M1769 (na wyłączność)

Dysponujemy ofertą kredytową prawie dwudziestu banków, która jest na bieżąco uzupełniana o nowe produkty i promocje. Nasi doradcy dobiorą dla Państwa najlepszą ofertę kredytu, pomogą skompletować dokumenty i wypełnić wnioski oraz przeprowadzą przez całą procedurę kredytową.

BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI

Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława

tel. (23) 654 26 45, 502 483 438

kredyty: 880 121 800

NUMER LICENCJI 4297

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: