Dom parterowy w odległości 6 km od Mławy M1756 (2080)

Cena: 310 000.00
Kontakt

502 483 438 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

sob 22 gru 2018 11:48

Opis Wyświetleń: 43

Oferujemy do sprzedaży wolnostojący dom parterowy położony na zagospodarowanej działce o pow. 0,0786 ha, w gminie Wiśniewo, w odległości 6 km od Mławy.

Budynek wzniesiony metodą tradycyjną murowaną, w latach 70-tych. W ostatnich latach modernizowany.

Dom docieplony, z nowym dachem pokrytym blacho-dachówką.

Powierzchnia mieszkalna domu wynosi ok. 80 m2, w tym cztery ustawne pokoje, kuchnia, łazienka i korytarz. Dodatkową powierzchnię stanowi strych oraz piwnica pod całością, w której znaleźć można kotłownię i pomieszczenia gospodarcze.

Wnętrze domu po remoncie. Ściany w gładziach gipsowych, na podłodze panele/terakota, okna plastikowe.

Nieruchomość posiada przyłącze energii elektrycznej, wody z wodociągu gminnego oraz przydomową ekologiczną oczyszczalnię ścieków.

Dom ogrzewany jest w sposób tradycyjny centralny - za pomocą pieca na węgiel i drewno.

Na terenie posesji znajduje się dodatkowo murowana zabudowa gospodarcza z dwoma garażami i letnią kuchnią. Dojazd na działkę - drogą gminną asfaltową. W bliskiej odległości od nieruchomości znajduje się przystanek PKS. Okolica cicha i spokojna.

 

Zachęcamy do obejrzenia. Nr oferty w biurze: M1756 (na wyłączność)

Dysponujemy ofertą kredytową prawie dwudziestu banków, która jest na bieżąco uzupełniana o nowe produkty i promocje. Nasi doradcy dobiorą dla Państwa najlepszą ofertę kredytu, pomogą skompletować dokumenty i wypełnić wnioski oraz przeprowadzą przez całą procedurę kredytową.

BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI

Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława

tel. (23) 654 26 45, 502 483 438

kredyty: 880 121 800

NUMER LICENCJI 4297

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: