Bezczynszowe M3 w odrestaurowanej kamienicy MWM17 (2085)

Cena: 159 300.00
Kontakt

502 483 438 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

sob 22 gru 2018 12:55

Opis Wyświetleń: 51

Planujesz zakup nowego mieszkania?

Zamieszkaj w pięknie odrestaurowanej zabytkowej kamienicy w centrum Iłowa.

Oferujemy do sprzedaży 22 nowocześnie wykończonych mieszkań od dewelopera - o metrażach od 29 do 64 m2, położonych w dwukondygnacyjnej, cztero-klatkowej kamienicy (po 5-6 mieszkań na każdej klatce) - przystosowanej do współczesnych wymagań i oczekiwań Klientów.

Nieruchomość atrakcyjnie zlokalizowana przy ul. Leśnej - w centrum miejscowości gminnej łączącej kameralność miejscowości z bliskością punktów handlowo-usługowych, szkół, kościoła, urzędów, a przede wszystkim z okolicznymi atrakcjami rekreacyjnymi - duże kompleksy leśne i zbiorniki kąpieliskowe, sprzyjające spacerom czy wycieczkom rowerowym.

W ogłoszeniu tym prezentujemy mieszkanie nr 17 o metrażu 54 m2, składające się z:

- kuchni (16,00 m2)

- pokoju (16,70 m2)

- pokoju (12,60 m2)

- holu (4,70 m2)

- łazienki (4,00 m2)

Mieszkanie jednostronne, usytuowane na poziomie I piętra, z ekspozycją okien na południe.

Mieszkanie kompletnie wykończone:

·         ściany w gładziach gipsowych

·         na podłogach panele/terakota

·         grzejniki

·         parapety

·         kontakty

·         drzwi wewnętrzne

·         w łazience glazura/terakota plus biały montaż (prysznic, wc, umywalka)

 

Budynek posiada wysoki standard wykończenia zarówno mieszkań jak i części wspólnych (korytarze, klatki schodowe) oraz nowe instalacje elektryczne, wodno-kanalizacyjne oraz grzewcze (ogrzewanie gazowe), z zachowaniem pierwotnego stylu architektonicznego i oryginalnych elementów (np. materiał budynku - czerwona cegła czy drewnianych drzwi wejściowych).

Teren nieruchomości ogrodzony i zamknięty, z automatycznie otwieraną bramą wjazdową, utwardzony kostką. Ponadto dla zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu - monitoring, domofony i ochrona.

Do każdego mieszkania przynależy miejsce postojowe na zewnątrz!

Cena wykończonego mieszkania wraz z miejscem postojowym: 2.950 zł/m2.

 

Ważne! Sprzedaż bez prowizji dla Kupującego i 2% podatku od czynności cywilno-prawnych do Urzędu Skarbowego (rynek pierwotny).

 

Potrzebujesz kredyt ? Skontaktuj się z naszym doradcą, który dobierze dla Ciebie najlepszą ofertę kredytu, pomoże skompletować dokumenty, wypełnić wnioski oraz przeprowadzi Cię przez całą procedurę kredytową. Nasz doradca: Dorota Janik: tel.  880 121 800

Po więcej informacji bądź w celu umówienia się na prezentację - zapraszamy do kontaktu. Nr oferty w biurze: WM17

BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI

Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława

tel. (23) 654 26 45, 502 483 438

kredyty: 880 121 800

NUMER LICENCJI 4297

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: