NOWY DOM na osiedlu tuż przy lesie, obrzeża Mławy M1777 (2086)

Cena: 250 000.00
Kontakt

502 483 438 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

sob 22 gru 2018 12:55

Opis Wyświetleń: 417

Szukasz nowego niedużego domu na terenie miasta Mławy? Nieruchomości położonej na cichym i spokojnym osiedlu, w otoczeniu zieleni, z szybkim dojazdem do centrum?

Mamy nieruchomość idealną dla Ciebie…

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej na nowo powstającym osiedlu, w malowniczej okolicy tuż przy lesie.

Dom bardzo funkcjonalny, idealny dla rodzin z dziećmi. Wewnątrz znaleźć można przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na ogród, cztery sypialnie, dwie łazienki, pomieszczenie gospodarcze oraz duży garaż. Wyraźne rozgraniczenie na strefę dzienną na parterze i prywatną na poddaszu.

Powierzchnia użytkowa domu to 116 m2 plus 18 m2 garażu.

Budynek o nowoczesnym wyglądzie, wykonany z dobrych materiałów, z dużymi przeszkleniami, bez ścianek nośnych wewnątrz dających duże możliwości aranżacyjne. Media: prąd, woda, gaz.

Nieruchomość położona na obrzeżach miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i terenów rekreacyjnych, w otoczeniu niskiej nowej zabudowy. Miejsce malownicze i bardzo spokojne, niewielki ruch samochodów.

Lokalizacja pozwala cieszyć się urokami lasu mławskiego, sprzyja wyciszeniu się i aktywnemu wypoczynkowi.

Dom sprzedawany będzie w stanie surowym zamkniętym, z kompletnie wykonaną elewacją, całkowitym orynnowaniem wszystkimi oknami, drzwiami wejściowymi i garażowymi, dachem pokrytym blachą płaską.

Termin oddania budynku przewidziany jest na sierpień 2018 r.

Cena oferowanego domu w wyżej opisanym stanie wraz z działką to 250.000 zł

 

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Nr oferty w biurze: 1777

Kupując u nas nie płacisz prowizji. Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający!

Potrzebujesz kredyt ? Skontaktuj się z naszym doradcą, który dobierze dla Ciebie najlepszą ofertę kredytu, pomoże skompletować dokumenty, wypełnić wnioski oraz przeprowadzi Cię przez całą procedurę kredytową. Nasz doradca: Dorota Janik: tel.  880 121 800

BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI

Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława
tel. (23) 654 26 45, 502 483 438
kredyty: 880 121 800

NUMER LICENCJI 4297

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: