Siedlisko w gminie Regimin – 9 km od Ciechanowa M1846 (2191)

Cena: 195 000.00 PLN
Kontakt

502 483 438 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

pon 07 sty 2019 16:18

Opis Wyświetleń: 190

Nieruchomość z potencjałem – przestronny dom, duża działka, dodatkowe zabudowania idealne pod działalność gospodarczą…

Ofertę sprzedaży stanowi siedlisko o pow. 0,3324 ha, położone na terenie gminy Regimin, we wsi Kliczki, w odległości 9 km od Ciechanowa.

Nieruchomość zabudowana budynkami gospodarczymi typu stodoła i obora, oraz przestronnym domem - idealnym dla dużej rodziny.

Dom wzniesiony z 1,5 pustaka w 1993 r., składający się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i korytarza na pierwszej kondygnacji mieszkalnej oraz z jednej otwartej przestrzeni użytkowej na poddaszu. Dodatkowo w skład budynku wchodzi wysokie podpiwniczenie pod całym budynkiem: garaż, kotłownia, trzy pomieszczenia gospodarcze.  

Dom w stanie do zamieszkania, aczkolwiek daje też duże możliwości aranżacji wg własnych potrzeb – poddasze w stanie do wykończenia.

Obiekt ogrzewany piecem c.o. na węgiel i drewno. W okresie letnim woda podgrzewana za pomocą nowego bojlera elektrycznego.

Nieruchomość zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy. Wokół zabudowa jednorodzinna i gospodarcza oraz duże kompleksy leśne. Dogodny dojazd drogą asfaltową. Do miejscowości gminnej jedyne 2 km (szkoła, sklepy, apteka, kościół).

Nieruchomość stwarza idealne warunki dla osób zainteresowanych wiejskim i ekologicznym stylem życia. Jest to miejsce idealne zarówno do wypoczynku jak i aktywnego spędzania czasu.

 

Zachęcamy do kontaktu i obejrzenia siedliska. Oferta na wyłączność dla biura. Nr oferty : 1846

Potrzebujesz kredyt ? Skontaktuj się z naszym doradcą, który dobierze dla Ciebie najlepszą ofertę kredytu, pomoże skompletować dokumenty, wypełnić wnioski oraz przeprowadzi Cię przez całą procedurę kredytową. Nasz doradca: Dorota Janik: tel.  880 121 800

Kupując u nas nie płacisz prowizji. Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający!

BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI

Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława

tel. (23) 654 26 45, 502 483 438

kredyty: 880 121 800

NUMER LICENCJI 4297

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: