Dom całoroczny nad jeziorem, okolice Lidzbarka M1853 (2249)

Cena: 340 000.00 PLN
Kontakt

502 483 438 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

śro 16 sty 2019 14:05

Opis Wyświetleń: 159

Poszukujesz domu w malowniczej mazurskiej miejscowości nad jeziorem? Szukasz miejsca stwarzającego odpowiednie warunki do wypoczynku, rekreacji bądź aktywnego spędzania czasu? Ta nieruchomość może Cię zainteresować…

Nieruchomość zlokalizowana nad Jeziorem Jeleńskim (zaledwie 200 m od jeziora), w pobliżu rezerwatu przyrody, w niewielkiej turystycznej miejscowości, w odległości 4 km od Lidzbarka Welskiego. Okolicę stanowią piękne i rozległe kompleksy leśne oraz jeziora.

Dom wolnostojący, powstały w technologii tradycyjnej murowanej z pustaka w latach 90-tych, docieplony w środku, składający się z trzech kondygnacji naziemnych: wysokiego podpiwniczenia, parteru i poddasza użytkowego. Posadowiony na ogrodzonej i zagospodarowanej 10-arowej działce.

Dom z pięknym widokiem na pomost i jezioro. Wewnątrz znaleźć można po 3 pokoje, kuchnię i  łazienkę na każdej mieszkalnej kondygnacji. Dodatkowo w podpiwniczeniu budynku znajduje się garaż, kotłownia i pom. gospodarcze.

Ogrzewanie domu tradycyjne za pomocą pieca na węgiel i drewno. Kanalizacja własna (szambo), w planach gminy wykonanie kanalizacji.

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja. Okolica charakteryzuje się wysokimi walorami przyrodniczymi. Stanowi wymarzone miejsce dla miłośników wędkowania, kajakarstwa, sportów wodnych, grzybobrania, wycieczek pieszych, konnych i rowerowych.

W miejscowości znajduje się sklep spożywczy i agroturystyka. Odległość do najbliższej szkoły - 2 km, do Lidzbarka – 4 km, do Warszawy – 160 km.

                                                                                                                                                                 

Chciałbyś obejrzeć tę nieruchomość? Zadzwoń i umów się na prezentację. Oferta na wyłączność. Nr oferty: 1853

Potrzebujesz kredyt ? Skontaktuj się z naszym doradcą, który dobierze dla Ciebie najlepszą ofertę kredytu, pomoże skompletować dokumenty, wypełnić wnioski oraz przeprowadzi Cię przez całą procedurę kredytową. Nasz doradca: Dorota Janik: tel.  880 121 800

Kupując u nas nie płacisz prowizji. Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający!

BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI

Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława

tel. (23) 654 26 45, 502 483 438

kredyty: 880 121 800

NUMER LICENCJI 4297

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: