Mazury – Działka pod rekreację, okolice Olsztynka M1856 (2283)

Cena: 48 000.00 PLN
Kontakt

502 483 438 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

czw 24 sty 2019 13:29

Opis Wyświetleń: 99

Oferujemy do sprzedaży działkę rekreacyjną o pow. 1031 m2, atrakcyjnie położoną na terenie Warmii i Mazur, w otoczeniu jezior i rozległych kompleksów leśnych.

Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej, oddalonej o 8 km od Olsztynka - wsi Świerkocin, która poprzez swoje walory przyrodnicze tworzy idealne miejsce i warunki do wypoczynku i rekreacji.

Proponowana działka jest niezabudowana, posiada regularny kształt, znajduje się w sąsiedztwie zabudowań całorocznych i rekreacyjnych, w pobliżu ośrodków wypoczynkowych i pięknego Jeziora Pluszne.

Samo jezioro to wspaniałe miejsce do nurkowania i wypoczynku. Pluszne to duże i głębokie jezioro morenowe położone wśród rozległych Lasów Ramuckich. Jest ono jednym z największych jezior Pojezierza Olsztyńskiego. Powierzchnia 9036,3 ha lokuje go na trzecim miejscu wśród akwenów wspomnianego pojezierza. Głębokość maksymalna 52 metry, średnia 14,9 metra, co klasyfikuje go do jezior typu sielawowego (najbardziej interesującego płetwonurków).

Z działki rozpościera się malowniczy widok na okolicę. Bezpośrednio do nieruchomości prowadzi droga polna, jednakże w przeważającej części dojazd odbywa się drogą asfaltową. Zjazd na nieruchomość z trasy S8 Olsztynek-Szczytno. Media w zasięgu: prąd i woda. Udział w drodze wewnętrznej.

Dla działki obowiązują ustalenia Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, zgodnie z którym działka przeznaczona jest pod zabudowę rekreacji indywidualnej.

Bogate zaplecze turystyczno-rekreacyjne, czyste powietrze i jeziora obfitujące w ryby, rozległe lasy, szlaki rowerowe przebiegające m.in. przez miejscowość, spływy kajakowe, łowiska wędkarskie, bezpośredni kontakt z przyrodą, położenie w zacisznym otoczeniu, z dala od zgiełku miasta, świadczą o atrakcyjności oferowanej nieruchomości.

Odległość od miasta Olsztyn – 30 km, Warszawy – 190 km, pola bitwy pod Grunwaldem – 25 km, zespołu basenów Warmia Park w Pluskach - 20 km, muzeum Budownictwa Ludowego w Olsztynku – 8 km

                                                                                                                                                                              

Zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące nieruchomości. Oferta na wyłączność. Nr oferty w biurze: 1856

Potrzebujesz kredyt ? Skontaktuj się z naszym doradcą, który dobierze dla Ciebie najlepszą ofertę kredytu, pomoże skompletować dokumenty, wypełnić wnioski oraz przeprowadzi Cię przez całą procedurę kredytową. Nasz doradca: Dorota Janik: tel.  880 121 800

Kupując u nas nie płacisz prowizji. Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający!

BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI

Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława

tel. (23) 654 26 45, 502 483 438

kredyty: 880 121 800

NUMER LICENCJI 4297

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: