Pensjonat / Hotel w Jabłonce - nad Jeziorem Omulew MJP1 (235)

Cena: 2 000 000.00 PLN
Kontakt

502 483 438 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

sob 10 lut 2018 12:40

Opis Wyświetleń: 97

Pensjonat / Hotel na Mazurach, nad Jeziorem Omulew. Malownicza turystyczna miejscowość – w sercu puszczy Napiwodzko-Rumudzkiej.

Budynek trzykondygnacyjny o powierzchni ok. 1100 m2.Wzniesiony w 2008 r. w technologii tradycyjnej murowanej z pustaka, ocieplony.

Obecnie stan surowy zamknięty – drzwi solidne drewniane, okna dwuszybowe, dach pokryty dachówką ceramiczną. Większość materiałów wykończeniowych jest już zakupiona - kupujący otrzymuje je gratis.
Budynek docelowo wzniesiony jako hotel o wysokim standardzie. Materiały które zostały zastosowane jak i te które są zakupione pochodzą z „najwyższej półki”.

I KONDYGNACJA: dwie duże sale, kuchnia z zapleczem, pomieszczenia socjalne i techniczne, szyb windowy do podawania posiłków.
II KONDYGNACJA: przestronna sala balowa, jadalnia, zaplecze techniczno-sanitarne, łazienki i toalety + wyjście na taras.
III KONDYGNACJA: siedem pokoi z łazienkami, hall z wyjściem na taras i widokiem na jezioro.

Budynek położony na dużej kształtnej działce o powierzchni 1,5 ha.
Doprowadzone media: energia elektryczna, siła, wodociąg, kanalizacja, deszczówka.

Malownicza mazurska okolica, otoczona jeziorami i lasami, czyste powietrze i bliskość Warszawy - zaledwie 150 km.

Nieruchomość doskonale nadaje się dla osób zainteresowanych inwestycją w branżę turystyczną bądź szukających dużej rezydencji nad pięknym jeziorem.

Jeżeli jesteś zainteresowany - zadzwoń i umów się na bezpłatną prezentację. Numer oferty w biurze: MJP1

Kupując u nas nie płacisz prowizji. Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający !

Dysponujemy ofertą kredytową prawie dwudziestu banków, która jest na bieżąco uzupełniana o nowe produkty i promocje. Nasi doradcy dobiorą dla Państwa najlepszą ofertę kredytu, pomogą skompletować dokumenty i wypełnić wnioski oraz przeprowadzą przez całą procedurę kredytową.

BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI
Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława
tel. (23) 654 26 45, 502 483 438
kredyty: 880 121 800

NUMER LICENCJI 4297

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: