Pracuj jako opiekun seniora w Anglii! (2372)

Cena: do uzgodnienia
Kontakt

519-690-433 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

śro 06 lut 2019 12:16

Opis Wyświetleń: 21

Promedica24 świadczy usługi opiekuńcze dla klientów na terenie Niemiec, Wielkiej Brytanii i Polski. W ich imieniu poszukujemy i przygotowujemy do pracy kandydatów z Polski, Rumunii i Bułgarii, zapewniając im legalną formę współpracy oraz organizując pobyt za granicą. Już ponad 35.600 opiekunek i opiekunów zdecydowało się podjąć z nami współpracę za granicą, obdarzając nas swoim zaufaniem


OFERTA WYJAZDOWA - ANGLIA!

Opieka nad 88-letnią seniorką, okolice Salisbury- Anglia

Wyjazd na kontrakt około 16 lutego, przed wyjazdem wymagane jest tygodniowe szkolenie z zakresu opieki nad seniorem w Wielkiej Brytanii- szkolenie jest bezpłatne i w pełni zorganizowane przez Promedica24.

Dodatkowo pracując z Promedica24 nie ponosisz kosztów podróży, pobytu oraz wyżywienia w Anglii. Wynagrodzenie za miesiąc pobytu na tym kontrakcie to 1160 Funtów netto oraz w trakcie współpracy bonusy wakacyjne i świąteczne.

Podopieczna, mimo 88 lat, jest osobą w pełni mobilną, podczas spacerów wspomaga się laską. Nie ma problemów ze słuchem, również dobrze widzi. Jest bardzo aktywna- jeździ do fryzjera, na zakupy, na kawę do lokalnych kawiarni. Potrzebuje opiekunki, która wesprze ją przy wstawianiu i wieczornych przygotowaniach do snu. Starsza Pani wymaga codziennej asysty w czynnościach, które wykonuje, ale jako osoba w pełni sprawna, bardzo ceni sobie swoją niezależność.

Do zadań opiekunki należy między innymi:
1. Przygotowanie posiłków i pomoc w zakupach.
2. Pomoc podczas porannej toalety i ubierania się.
3. Utrzymanie domu w czystości włącznie z praniem i prasowaniem.
4. Asystowanie przy wchodzeniu i schodzeniu ze schodów.

Wymagania:
• doświadczenie w opiece (rodzinne lub zawodowe) lub doświadczenie w wolontariacie lub w pracach prospołecznych
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
• gotowość do wyjazdu za granicę;
• odpowiedzialność, empatia, cierpliwość.

Zgłoś się już dziś!

Zadzwoń: 519-690-433
Zapraszamy do Oddziału Promedica24 w Gliwicach
ul. Wodna 4/2
Czekamy na Państwa od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.00

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”.
Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobow(at)promedica24.pl lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: +48 22 120 21 00 , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: