Stylowa Kamienica w Śródmieściu Działdowa! M1669 (245)

Cena: 495 000.00 PLN
Kontakt

502 483 438 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

pon 12 lut 2018 10:56

Opis Wyświetleń: 128

Oferta sprzedaży dotyczy pełnej własności gruntu o pow. 0,0937 ha zlokalizowanego w Śródmieściu Działdowa, zabudowanego stylową i zadbaną kamienicą z początku XX wieku.

Nieruchomość obecnie wykorzystywana na cele mieszkaniowe, jednakże ze względu na swoje atrakcyjne położenie stanowi także idealną propozycję dla inwestorów!

Budynek z okresu międzywojennego, wzniesiony z czerwonej cegły w 1918 r, solidny, suchy, w dobrym stanie technicznym.

Obiekt dwukondygnacyjny - z dwoma odrębnymi lokalami mieszkalnymi; z częścią strychową i całkowitym podpiwniczeniem.

* Lokal mieszkalny nr 1 – położony na parterze budynku, o powierzchni użytk. 67,10 m2, składający się z czterech pokoi, kuchni, korytarza i łazienki; dodatkowo przynależne dwie piwnice o łącznej pow. 11,70 m2

* Lokal mieszkalny nr 2 – usytuowany na piętrze budynku, o powierzchni użytk. 69,30 m2, o identycznym układzie pomieszczeń co lokal nr 1 + przynależne do niego dwa pomieszczenia w części piwnicznej o łącznej pow. 15,43 m2

Budynek wyposażony w pełne media miejskie. Ogrzewanie budynku centralne za pomocą pieca gazowego bądź alternatywnie pieca na eko-groszek.

Teren posesji ładnie zagospodarowany w zieleń, wyłożony kostką, w całości ogrodzony z automatycznie otwieraną bramą. Dodatkowo zabudowany murowanym budynkiem garażowym (z trzema miejscami garażowymi).

Nieruchomość z potencjałem! Miejsce idealne zarówno do zamieszkania, jak również pod działalność usługową, kancelarię, siedzibę firmy, przedszkole, przychodnię czy placówkę bankową. A także jako doskonała inwestycja pod wynajem!

Kamienica położona przy ul. M. Skłodowskiej-Curie - w prestiżowej części miasta.

W pobliżu znajduje się agencja ubezpieczeniowa, kancelaria notarialna, Urząd Pocztowy, Starostwo Powiatowe, dworzec PKS, drogeria, markety Biedronka i Tesco, bogate zaplecze handlowo-usługowe.

Stan prawny uregulowany – pełna własność z założoną księgą wieczystą!

 

Jeśli jesteś wielbicielem stylowych kamienic, cenisz sobie prestiż mieszkania w znakomitej lokalizacji w centrum miasta, bądź masz własny pomysł na biznes – zadzwoń i umów się na bezpłatną prezentację. Numer oferty w biurze: M1669 (na wyłączność)

 

Kupując u nas nie płacisz prowizji. Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający !

Dysponujemy ofertą kredytową prawie dwudziestu banków, która jest na bieżąco uzupełniana o nowe produkty i promocje. Nasi doradcy dobiorą dla Państwa najlepszą ofertę kredytu, pomogą skompletować dokumenty i wypełnić wnioski oraz przeprowadzą przez całą procedurę kredytową.

BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI
Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława
tel. (23) 654 26 45, 502 483 438
kredyty: 880 121 800

NUMER LICENCJI 4297

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Pomoc i wsparcie

Płatności obsługuje: