PORTALE INFORMACYJNE naszamlawa.pl naszciechanow.pl

MISTRZ ROBÓT ELEKTRYCZNYCH - praca w Niemczech (298)

Cena: do uzgodnienia
Kontakt

518215122 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

pon 19 lut 2018 11:46

Opis Wyświetleń: 31

Rzetelna firma z 30-letnią tradycją zajmująca się montażem instalacji elektrycznych w Polsce i za granicą zatrudni Kandydata na stanowisko:

MISTRZ ROBÓT ELEKTRYCZNYCH
 (nie wymagamy doświadczenia na stanowisku kierowniczym)

Miejsce pracy: Hamburg, Frankfurt

Zadania:
kierowanie i nadzór nad prawidłową realizacją robót w zakresie instalacji elektrycznych.
Wymagania:
dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie
uprawnienia SEP do 1 kV
bardzo dobra organizacja pracy
doświadczenie w zawodzie elektromontera lub brygadzisty

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
komfortowe zakwaterowanie
atrakcyjne wynagrodzenie + premie
koszty przejazdów i zakwaterowania ponosi Pracodawca
na miejscu samochód do dyspozycji.
dofinansowanie do wczasów, karta Multisport

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji lub kontakt telefoniczny z Anną Rydzewską pod nr: 518 215 122
e-mail: [email protected]

Pomoc i wsparcie