PORTALE INFORMACYJNE naszamlawa.pl naszciechanow.pl

Zatrudnimy Elektromonterów – praca w Niemczech (316)

Cena: do uzgodnienia
Kontakt

798056274 Wyślij wiadomość

Lokalizacja
Data dodania

pon 26 lut 2018 10:35

Opis Wyświetleń: 112

Firma działająca w branży elektrycznej, specjalizująca się w montażu instalacji elektrycznej na obiektach kubaturowych i przemysłowych poszukuje pracowników na stanowisko:
ELEKTROMONTER
Miejsce Pracy: Niemcy
Zadania:
Montaż instalacji elektrycznej na obiektach mieszkaniowychOferujemy:
Stabilne zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Zakwaterowanie i przejazdy zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
Narzędzia oraz odzież ochronną
Dofinansowanie do wczasów
Zasiłek rodzinny - KindergeldWymagamy:
Uprawnień SEP do 1 kV
Minimum rok doświadczenia
Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji

lub kontakt telefoniczny z Justyną Kulpa pod nr: 798-056-274

e- mail : [email protected]

Pomoc i wsparcie