Budynek handlowo-usługowy w centrum Mławy

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Komercyjne Mława

Szczegóły ogłoszenia

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny budynek handlowo-usługowy, posadowiony na działce o powierzchni 0,1369 ha (użytkowanie wieczyste).

Nieruchomość atrakcyjnie zlokalizowana przy ulicy Długiej - jednej z ulic centralnej strefy miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie i otoczeniu nieruchomości o funkcji handlowej i usługowej na dolnych kondygnacjach i funkcji mieszkalnej na górnych, budownictwa jedno- i wielorodzinnego oraz obiektów infrastruktury społecznej.

Budynek składa się z dwóch kondygnacji naziemnych, poddasza i podpiwniczenia.

Powierzchnia użytkowa budynku – 1800 m2.

Obiekt aktualnie w całości służy celom komercyjnym.

Parter i pierwsze piętro budynku wynajmowane są na cele handlowe. Na parterze mieści się sklep spożywczy sieci ogólnopolskiej, sklep AGD, kwiaciarnia i warzywniak. Piętro to indywidualne boksy handlowe.

Na poddaszu znajdują się pomieszczenia biurowe.

Piwnica budynku przystosowana jest pod gastronomię. Składa się z sali konsumpcyjnej, zaplecza kuchenno-socjalnego i zaplecza sanitarnego. Aktualnie wynajmowana jest jako pizzeria. Dodatkowo w części piwnicznej została umieszczona kotłownia gazowa (centralne ogrzewanie i ciepła woda z dwóch pieców dwufunkcyjnych na gaz ziemny).

Wejście do budynku od strony ulicy Długiej. Od ulicy Bagno znajduje się podjazd z rampą na dostawę towarów.

Przed budynkiem miejsca parkingowe. Podjazd i parking utwardzone kostką betonową.

Teren jest w pełni uzbrojony w media: sieć energetyczna, wodociągowa, kanalizacyjna i gazowa.

Dla przedmiotowej nieruchomości opracowany jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Zgodnie z jego zapisami działka znajduje się na obszarze oznaczonym symbolem planistycznym UH co oznacza przeznaczenie pod zabudowę usług handlu.

Nieruchomość zlokalizowana w Mławie - mieście powiatowym, w północnej części województwa mazowieckiego, w odległości 120 km od Warszawy.


Numer oferty w biurze: 1968. Oferta na wyłączność dla biura.
 
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!

Skontaktuj się z naszym doradcą, który dobierze dla Ciebie najlepszą ofertę kredytu, pomoże skompletować dokumenty, wypełnić wnioski oraz przeprowadzi Cię przez całą procedurę kredytową. DORADCA KREDYTOWY DOROTA JANIK TEL. 880-121-800

BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI
Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława
tel. 502 483 438, 880-747-800, 662-156-658
NUMER LICENCJI 4297

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry