Dochodowy budynek usługowo-mieszk. w centrum Mławy

Szczegóły ogłoszenia

OFERTA DLA INWESTORA! BUDYNEK USŁUGOWO-MIESZKALNY W ŚCISŁYM CENTRUM MŁAWY!

Przedmiotem sprzedaży jest dochodowy czterokondygnacyjny budynek usługowo-mieszkalny z 2007 r., położony w doskonałej lokalizacji – przy ulicy Chrobrego, tuż przy rynku.
Obiekt z ekspozycją narożną, usytuowany w pierwszej linii zabudowy, wzniesiony tradycyjną metodą murowaną, w dobrym stanie technicznym.
Budynek o łącznej powierzchni użytk. 564 m2, aktualnie wykorzystywany do celów prywatnych związanych z wynajmem lokali/mieszkań.

PARTER BUDYNKU stanowi lokal użytkowy o pow. 130 m2, z dużymi witrynami i wejściem bezpośrednim z chodnika, obecnie wynajmowany dla jednej z sieci odzieżowej.
KONDYGNACJĘ I PIETRA stanowi lokal użytkowy o pow. 130 m2, w pełni przygotowany i wynajmowany pod przychodnię medyczną, na który składają się:
- trzy sąsiadujące ze sobą gabinety lekarskie (15,40 m2, 15,12 m2, 30,80 m2)
- pomieszczenie porządkowe (5,70 m2)
- pomieszczenie socjalne (7,20 m2)
- toaleta dla personelu (3,60 m2)
- toaleta dla klientów (5,70 m2)
- poczekalnia (24,58 m2)

POZIOM II I III PIĘTRA to dwa niezależne lokale mieszkalne po 87 m2 każdy z nich.

W PODPIWNICZENIU BUDYNKU mieści się lokal użytkowy o pow. 130 m2, w którym do niedawna prowadzono działalność gastronomiczną.

Nieruchomość uzbrojona we wszystkie urządzenia infrastruktury technicznej (energia elektryczna, gaz, woda i kanalizacja miejska, internet). Niezależne liczniki.
W sąsiedztwie liczne punkty handlowo-usługowe, osiedla mieszkaniowe, rynek, instytucje użyteczności publicznej, stacja PKS.
Z uwagi na atrakcyjną lokalizację miejsce wprost idealne dla każdego rodzaju działalności, w tym usługowej, handlowej, biurowej, medycznej, gastronomicznej, itp.
Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla prywatnych inwestorów. Obecnie stanowi źródło dochodu dla właściciela. Idealna na lokatę kapitału bądź dostosowania do własnych potrzeb. Dodatkowym atutem jest możliwość połączenia funkcji usługowej z mieszkaniową.
 
Zainteresowanych informujemy, iż prezentacja i oględziny nieruchomości możliwe jedynie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym bądź mailowym. 502-483-438
Oferta na wyłączność biura. Nr oferty: 1794

Potrzebujesz kredyt ? Skontaktuj się z naszym doradcą, który dobierze dla Ciebie najlepszą ofertę kredytu, pomoże skompletować dokumenty, wypełnić wnioski oraz przeprowadzi Cię przez całą procedurę kredytową. Nasz doradca: Dorota Janik: tel.  880 121 800

BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI
Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława
tel. 502 483 438, 880-747-800, 662-156-658
kredyty: 880 121 800

NUMER LICENCJI 4297


Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 502... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry