Działka 2400m2 z warunkami zabudowy, okolice Mławy

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Działki Pepłowo

Szczegóły ogłoszenia

Oferujemy do sprzedaży działkę o pow. 2400 m2 - przeznaczoną pod budowę domu, zlokalizowaną w gminie Wieczfnia Kościelna, w miejscowości Pepłowo, 12 km od Mławy i ok. 1,5 km od trasy E7.

Działka płaska, z dogodnym dojazdem drogą asfaltową, kształtem zbliżona do prostokąta, o wymiarach:  28m (od strony drogi) x 100m x 26m x 92m.

Dla nieruchomości w 2013 r. wydane zostały warunki zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego jednorodzinnego z użytkowym poddaszem i niezbędną infrastrukturą techniczną.

Działka nie wymaga zgody na zmianę przeznaczenia gruntów rolnych na cele zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Cicha i spokojna okolica. Obrzeża wsi. W sąsiedztwie luźna zabudowa jednorodzinna i gospodarcza. Prąd, woda - w zasięgu.

 
Zachęcamy do kontaktu i obejrzenia działki. Oferta na wyłączność. Nr oferty w biurze: 1826

Potrzebujesz kredyt ? Skontaktuj się z naszym doradcą, który dobierze dla Ciebie najlepszą ofertę kredytu, pomoże skompletować dokumenty, wypełnić wnioski oraz przeprowadzi Cię przez całą procedurę kredytową. Nasz doradca: Dorota Janik: tel.  880 121 800

BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI
Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława
tel. 502 483 438, 880-747-800, 662 156 658
NUMER LICENCJI 4297

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry