Działka budowlana na Mazurach, 1230 m2, Filice

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Działki Filice

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana na Mazurach, położona malowniczo w niedalekiej odległości lasu, na nowo powstałym osiedlu domów jednorodzinnych, w miejscowości Filice, w gminie Działdowo.

Działka narożna, o powierzchni 1230 m2, o regularnym kształcie i wymiarach: 26m x 47m x 43m x 21m.

Nieruchomość położona na terenie przeznaczonym w planie zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z dopuszczeniem usług podstawowych wbudowanych (symbol planistyczny 4 MN) .

Dostęp do energii elektrycznej i wody w drodze. W chwili obecnej Gmina realizuje inwestycję podłączenia kanalizacji sanitarnej.

Cicha i spokojna okolica. Dojazd na działkę drogą utwardzoną.

Odległość do jeziora Dąbrowa Wielka (m. Dąbrówno) - 17 km, do Jeziora Kownatki - 25 km, do Jeziora Rumian- 20 km, do Działdowa ok. 6 km, do Olsztyna ok. 75 km, do Warszawy ok. 150 km.
 
Zachęcamy do kontaktu i obejrzenia działki. Numer oferty: 2011
 
Potrzebujesz kredyt ? Skontaktuj się z naszym doradcą, który dobierze dla Ciebie najlepszą ofertę kredytu, pomoże skompletować dokumenty, wypełnić wnioski oraz przeprowadzi Cię przez całą procedurę kredytową. Nasz doradca: Dorota Janik: tel.  880 121 800

BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI
Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława
tel.  502 483 438, 880 747 800, 662 156 658
kredyty: 880 121 800
NUMER LICENCJI 4297

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry