GOSPODARSTWO ROLNE w Gminie Strzegowo - 10,1533 ha

Szczegóły ogłoszenia

GOSPODARSTWO ROLNE W GMINIE STRZEGOWO – 10,1533 HA W JEDNYM KAWAŁKU – 2 KM OD TRASY E7

Oferujemy do sprzedaży zabudowane gospodarstwo rolne, położone na terenie wsi Drogiszka, gminy Strzegowo, powiatu mławskiego.
W skład nieruchomości wchodzą grunty orne klasy IV, V i VI o łącznym obszarze 7,3435 ha, pastwiska trwałe o pow. 2,5767 ha oraz siedlisko wraz z terenem przydomowym.

Zabudowania siedliska stanowią:
 • budynek mieszkalny parterowy murowany z 1970 r. o pow. 121 m2
 • budynek obory murowanej z 1972 r. o pow. 126 m2
 • budynek stodoły murowanej z 1974 r. o pow. 420 m2
 • budynek gospodarczy wielofunkcyjny z 1990 r. o pow. 84 m2
Budynek mieszkalny parterowy, częściowo podpiwniczony, murowany z dachem dwuspadowym, krytym eternitem. Wewnątrz znajdują się trzy pokoje, kuchnia ze spiżarką, łazienka, korytarz, wiatrołap. Wykończenie: okna pcv, podłogi – terakota (łazienka, korytarz, wiatrołap), panele podłogowe w pokojach, nowe grzejniki. Ściany domu murowany z cegły ceramicznej, strop żelbetowy monolityczny, dach o drewnianej konstrukcji nośnej. Okna nowe pcv, podłogi – terakota (łazienka, korytarz, wiatrołap), panele podłogowe w pokojach. Budynek wyposażony w instalacje elektryczną oświetleniową i siłową, wodociągową, kanalizacji sanitarnej oraz centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej z własnej kotłowni (piec węglowy). Dodatkowo na dachu – solary. Wymiary 11m x 11m.

Budynek obory – obiekt parterowy z poddaszem magazynowym w części hodowlanej, niepodpiwniczony o funkcjach – obory oraz letniej kuchni. Budynek murowany z kamienia, cegły silikatowej oraz pustaka betonowego, wybudowany w 1972 r. Fundamenty betonowe, ściany murowane z kamienia ciosanego, cegły wapienno piaskowej, strop żelbetonowy monolityczny na belkach stalowych. Dach dwuspadowy kryty eternitem falistym. Posadzki betonowe. Stolarka okienna stalowa inwentarska, wrota drewniane deskowo. Budynek wyposażony w instalacje oświetleniową, wodno kanalizacyjną oraz wentylacji grawitacyjnej. Budynek o wymiarach 9m x 14m.

Budynek magazynowy – obiekt parterowy niepodpiwniczony o funkcji magazynowej. Murowany z pustaka cementowego oraz cegły silikatowej w 1974 r. Obiekt składa się z dwóch zasieków oraz trzech klepisk. Poszadzka cementowa. Fundamenty betonowe, ściany murowane, dach drewniany dwuspadowy kryty eternitem falistym. Posadzki betonowe. Wrota drewniane deskowe. Wyposażony w instalacje oświetleniową.

Budynek gospodarczy wielofunkcyjny - obiekt parterowy niepodpiwniczony o funkcji magazynu, warsztatu, garażu z kanałem naprawczym oraz kurnika. Murowany z pustaka gazobetonowego w 1990 r. Fundamenty betonowe, ściany murowane, strop żelbetonowy monolityczny, dach drewniany dwuspadowy kryty eternitem falistym. Posadzki betonowe. Stolarka okienna i drzwiowa drewniana inwentarska. Wyposażony w instalację oświetleniową i wodociągową. Wymiary 6m x 14m.

Siedlisko w kształcie prostokąta o szerokości ok. 43 m i długości ok. 102 m.
Teren siedliska ogrodzony – podwórko o nawierzchni gruntowej; uzbrojony w wodę wodociągu wiejskiego, energię elektryczną oraz ekologiczne szambo.
Dogodny dojazd - zabudowania gospodarstwa zlokalizowane są w odległości ok. 150 m od drogi asfaltowej.

Zgodnie z ewidencją gruntów:
 • tereny mieszkaniowe (B) – 0,2331 ha
 • grunty orne (R IVb) – 0,2121 ha
 • grunty orne (R V) – 0,0471 ha
 • grunty orne (R VI) – 0,0043 ha
 • pastwiska trwałe (Ps IV) – 2,0696 ha
 • pastwiska trwałe (Ps V) – 0,5071 ha
 • grunty orne (R IVb) - 0,7202 ha
 • grunty orne (R V) – 4,5593 ha
 • grunty orne (R VI) – 1,8005 ha
Gmina Strzegowo położona jest na terenie Północnego Mazowsza, w odległości 70 km od Warszawy, w dorzeczu rzeki Wkry. Przez teren gminy przebiega droga krajowa nr 7 Gdańsk-Warszawa, stanowiąca główny ciąg komunikacyjny, na który nakłada się jednocześnie ruch międzynarodowy, krajowy, regionalny i lokalny. Ogólna powierzchnia gruntów rolnych w gminie wynosi ok. 9,5 tys. ha. Główne funkcje gminy to produkcja rolna i zwierzęca.

NUMER OFERTY W BIURZE: 1530 (oferta na wyłączność)
ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ 502-483-438

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!

Skontaktuj się z naszym doradcą, który dobierze dla Ciebie najlepszą ofertę kredytu, pomoże skompletować dokumenty, wypełnić wnioski oraz przeprowadzi Cię przez całą procedurę kredytową.
DORADCA KREDYTOWY DOROTA JANIK TEL. 880-121-800

ZAPRASZAMY DO NASZEGO GŁÓWNEGO ODDZIAŁU
BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI
Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława
tel. 502 483 438, 880-747-800, 662-156-658
kredyty: 880 121 800


NUMER LICENCJI 4297

Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 502... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

 • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
 • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
 • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry