HALE , WIATY , OBORY , KURNIKI !!

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Remontowo-budowlane Ostrów Mazowiecka

Szczegóły ogłoszenia

Zapraszamy do skorzystania z usług budowlanych firmy Kambud, specjalizującej się w budownictwie przemysłowym i rolniczym.

Zakres usług:
- hale
- wiaty
- magazyny
- fermy drobiu (kurniki)
- ujeżdzalnie
- obory
- budynki inwentarskie
- stacje diagnostyczne
- obiekty sportowe
- obiekty przemysłowe
- budwonictwo jednorodzinne

Nasza firma przede wszystkim stawia na kompleksowość wykonania usługi, po to aby, dostarczyć klientowi komfortu i wysokiej jakości usługi.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobyte w kraju i za granicą oraz wyszkoloną kadrę pracowniczą.
Współpracujemy z najlepszymi dostawcami materiałów budowlanych dostępnych na rynku polskim i europejskim. Nasi architekci dbają o nowoczesne i ekonomiczne rozwiązania.

Oprócz kompleksowego wykonania inwestycji, zajmujemy się również montażem samej konstrukcji czy płyty warstwowej lub wykonania tylko fundamentów.

Cena dotyczy 1 kg/zł/netto konstrukcji stalowej w wersji ocynkowanej ogniowo zgodnie z Polską Normą PN -EN ISO 1461 wraz z montażem

Każda planowana inwestycja wymaga indywidualnego podejścia do wykonania kosztorysu, zapraszamy więc do składania zapytań celem wykonania oferty.

W swojej działalności kierujemy się zasadą kompleksowego podejścia do każdej inwestycji, a także dbałością o wysoki komfort realizowanych obiektów i najwyższe standardy wykonania. Stosowane niezmiennie od kilkunastu lat reguły pozwalają firmie z powodzeniem realizować jej nadrzędny cel, jakim jest dostarczanie klientom wysokiej klasy obiektów mieszkalnych, magazynowych czy inwentarskich, łączących walory estetyczne i funkcjonalne.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług
www.kambudhale.pl
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry