Luksusowa rezydencja - Przasnysz,ul. Rzemieślnicza

Szczegóły ogłoszenia

Oferowana do sprzedaży nieruchomość to REPREZENTACYJNA REZYDENCJA przy ul. Rzemieślniczej w Przasnyszu - stanowiąca przestronny komfortowy dom położony na dużej pięknie zaaranżowanej działce.

Nieruchomość zlokalizowana na terenie kompleksu działek budowlanych, w bezpośrednim otoczeniu zabudowań o charakterze mieszkalnym jednorodzinnym, oddalona od ścisłego centrum miasta o ok. 0,5 km.
Dom wybudowany w 2000 r. metodą tradycyjną z cegły ceramicznej jako obiekt wolnostojący, składający się z dwóch kondygnacji naziemnych, całkowitego podpiwniczenia i dwustanowiskowego garażu.

Dom budowany dla siebie, dlatego do budowy i wykończenia zastosowano dobrej jakości materiały. Budynek docieplony, okna aluminiowe, dach pokryty francuską dachówką ceramiczną.
NA PARTERZE stanowiącym część dzienną domu znaleźć można przestronny salon z kominkiem - będący sercem domu (44,9 m2), otwarty na jadalnię (22,5 m2), ponadto kuchnia (13,4 m2), spiżarka (2,9 m2), łazienka (14,8 m2), pokój (22,7 m2) oraz duży hall.
PODDASZE składa się z czterech pokoi (21,8 m2 / 16 m2 / 8,2 m2 / 12,9 m2), garderoby (16,4 m2), korytarza (20,8 m2) i łazienki (12,4 m2).
W PODPIWNICZENIU budynku zorganizowano: pokój bilardowy (42,2 m2), saunę (6,6 m2), pomieszczenie z jacuzzi (13,3 m2), pralnię (9,4 m2), suszarnię (13,1 m2), gabinet (11,4 m2), hall (18,5 m2), kotłownię (9,9 m2), garaż (18,8 m2) oraz warsztat z kanałem (20,2 m2).
Dom zlokalizowany w środkowej części DZIAŁKI. Dookoła otacza go pięknie zagospodarowany zielenią ogród z ponad 2 tys. drzewek i krzewów o charakterze ozdobnym. Ciągi piesze i komunikację do garażu utwardzono kostką bitumiczną. Ogrodzenie posesji – kute, z bramą wjazdową na pilota.

Działka położona na terenie dla którego nie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. W studium oznaczona jest symbolem WMN co oznacza teren wielofunkcyjny z dominacją zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.
Dojazd na posesję zapewniają dwie drogi asfaltowe (od ul. Rzemieślniczej i Krzywej).
Nieruchomość składa się z dwóch odrębnych działek (0,2191 ha i 0,1249 ha) o łącznej powierzchni 0,3440 ha. Dodatkowo zabudowana jest wolnostojącym budynkiem gospodarczym z garażem, konstrukcji murowanej o pow. 31 m2. 

Uzbrojenie techniczne nieruchomości obejmuje sieć energetyczną, wodociągową, kanalizacyjną oraz centralnego ogrzewania za pomocą pieca na olej opałowy bądź pieca na eko-groszek.
Ze względu na reprezentacyjność, styl i estetykę obiektu, a także pięknie zaaranżowaną działkę - oferowana nieruchomość może stać się Twoim domem marzeń.
Dodatkowo ze względu na doskonałą lokalizację i dużą przestrzeń – może zostać wykorzystana jako obiekt pod działalność np. gabinety lekarskie, itp. Może stanowić idealne rozwiązanie dla osób chcących połączyć swoje życie osobiste z prowadzeniem własnego biznesu w jednym miejscu.

Możliwość zamiany na mieszkanie w Olsztynie bądź w Warszawie.
Zachęcamy do kontaktu i zapraszamy na prezentację w uzgodnionym terminie. Nr oferty w biurze: 1778 (na wyłączność)

Potrzebujesz kredyt ? Skontaktuj się z naszym doradcą, który dobierze dla Ciebie najlepszą ofertę kredytu, pomoże skompletować dokumenty, wypełnić wnioski oraz przeprowadzi Cię przez całą procedurę kredytową. Nasz doradca: Dorota Janik: tel.  880 121 800
BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI
Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława
tel. (23) 654 26 45, 502 483 438
kredyty: 880 121 800

NUMER LICENCJI 4297
Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 502... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry