Mazury – Działka pod rekreację, okolice Olsztynka

Szczegóły ogłoszenia

Oferujemy do sprzedaży działkę rekreacyjną o pow. 1031 m2, atrakcyjnie położoną na terenie Warmii i Mazur, w otoczeniu jezior i rozległych kompleksów leśnych.
Nieruchomość zlokalizowana w spokojnej, oddalonej o 8 km od Olsztynka - wsi Świerkocin, która poprzez swoje walory przyrodnicze tworzy idealne miejsce i warunki do wypoczynku i rekreacji.
Proponowana działka jest niezabudowana, posiada regularny kształt, znajduje się w sąsiedztwie zabudowań całorocznych i rekreacyjnych, w pobliżu ośrodków wypoczynkowych i pięknego Jeziora Pluszne.

Samo jezioro to wspaniałe miejsce do nurkowania i wypoczynku. Pluszne to duże i głębokie jezioro morenowe położone wśród rozległych Lasów Ramuckich. Jest ono jednym z największych jezior Pojezierza Olsztyńskiego. Powierzchnia 9036,3 ha lokuje go na trzecim miejscu wśród akwenów wspomnianego pojezierza. Głębokość maksymalna 52 metry, średnia 14,9 metra, co klasyfikuje go do jezior typu sielawowego (najbardziej interesującego płetwonurków).
Z działki rozpościera się malowniczy widok na okolicę. Bezpośrednio do nieruchomości prowadzi droga polna, jednakże w przeważającej części dojazd odbywa się drogą asfaltową. Zjazd na nieruchomość z trasy S8 Olsztynek-Szczytno. Media w zasięgu: prąd i woda. Udział w drodze wewnętrznej.

Dla działki obowiązują ustalenia Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, zgodnie z którym działka położona jest na obszarze oznaczonym symbolem 5RIT stanowiącym tereny zabudowy rekreacji indywidualnej i turystycznej.

Bogate zaplecze turystyczno-rekreacyjne, czyste powietrze i jeziora obfitujące w ryby, rozległe lasy, szlaki rowerowe przebiegające m.in. przez miejscowość, spływy kajakowe, łowiska wędkarskie, bezpośredni kontakt z przyrodą, położenie w zacisznym otoczeniu, z dala od zgiełku miasta, świadczą o atrakcyjności oferowanej nieruchomości.
Odległość od miasta Olsztyn – 30 km, Warszawy – 190 km, pola bitwy pod Grunwaldem – 25 km, zespołu basenów Warmia Park w Pluskach - 20 km, muzeum Budownictwa Ludowego w Olsztynku – 8 km
                                                                                                                                                                              
Zachęcamy do kontaktu 502-483-138
Oferta na wyłączność. Nr oferty w biurze: 1856

Potrzebujesz kredyt ? Skontaktuj się z naszym doradcą, który dobierze dla Ciebie najlepszą ofertę kredytu, pomoże skompletować dokumenty, wypełnić wnioski oraz przeprowadzi Cię przez całą procedurę kredytową. Nasz doradca: Dorota Janik: tel.  880 121 800

Kupując u nas nie płacisz prowizji. Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający!

BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI
Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława
tel. (23) 654 26 45, 502 483 438
kredyty: 880 121 800

NUMER LICENCJI 4297


Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 502... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry