Nieruchomość 18200 m2 z halą i cz. mieszkalną - okolice Mławy

Szczegóły ogłoszenia

Do sprzedaży posiadłość stanowiąca dużą ponad 1,8 hektarową działkę, otuloną zielenią w postaci pięknego starodrzewu, z własnym stawem, i wolnostojącym budynkiem - przeznaczonym na cele mieszkaniowe oraz na prowadzenie działalności gospodarczej.

Nieruchomość położona w miejscowości Kosiny Bartosowe, w gminie Wiśniewo, w miejscu które emanuje ciszą, spokojem, prywatnością i naturą, gdzie naprawdę można wypocząć z dala od źródeł hałasu i tras szybkiego ruchu.

Budynek o powierzchni użytkowej – 697,2 m2, jednokondygnacyjny, murowany, z dachem pokrytym blachą, składający się z:
- części mieszkalnej (pokój dzienny, kuchnia, gabinet, łazienka, garderoba, pralnia) o łącznej powierzchni 162,5 m2
- części socjalnej o łącznej powierzchni 70,3 m2
- pracowni rzeźby (6 pomieszczeń) o łącznej powierzchni 283,3 m2
- magazynu o powierzchni 156,9 m2
- kotłowni o powierzchni 24,2 m2

Nieruchomość podłączona jest do sieci energetycznej (w tym siła) i wodnej, ścieki odprowadzane są do szamba. Aktualnie ogrzewanie kominkowe w części mieszkalnej, w pozostałej części budynku ogrzewanie za pomocą piecy typu „koza”. Podłączenie gazu w trakcie realizacji.

Posesja składa się z trzech działek geodezyjnych tworzących całość o łącznej powierzchni 1,82 ha.

Miejsce zaciszne i ustronne. Posiadłość otoczona gęstym pasmem wieloletnich drzew - klony, kasztany, brzozy, świerki, drzewka owocowe, zapewniającym prywatność i wyjątkowy klimat.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest w całości pod przemysł i usługi gospodarcze.

Dogodny dojazd drogą gminną.

Prezentowana nieruchomość dzięki dużemu arałowi, usytuowaniu i przeznaczeniu działki, a także dzięki przestronnemu budynkowi i posiadanej infrastrukturze technicznej - posiada walory wielofunkcyjnego wykorzystania.

Przede wszystkim może być przeznaczona do zamieszkania. Idealne miejsce do życia rodzinnego i wypoczynku z dala od miasta, dla osób ceniących sobie spokój, prywatność i kontakt z naturą.

Sprawdzi się również jako miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej, takiej jak produkcja, warsztat, stolarnia, magazyn, i wiele innych. Oferuje także możliwość prowadzenia działalności bliskich naturze jak np. gospodarstwo agroturystyczne, stadnina koni, pasieka pszczół, itp. Nieruchomość tę śmiało można wykorzystać również jako zaplecze pracy twórczej. Dotychczas prowadzono tu pracownię rzeźby.

Miejsce z potencjałem i wyjątkową aurą.
 
Serdecznie zapraszamy na prezentację. Oferta na wyłączność dla biura. Numer oferty: 2042

 
KUPUJĄC W NASZYM BIURZE NIE PŁACISZ PROWIZJI!
 
Skontaktuj się z naszym doradcą, który dobierze dla Ciebie najlepszą ofertę kredytu, pomoże skompletować dokumenty, wypełnić wnioski oraz przeprowadzi Cię przez całą procedurę kredytową. DORADCA KREDYTOWY DOROTA JANIK TEL. 880-121-800
 
BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI
Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława
tel. 502 483 438, 880-609-800, 662-156-658
NUMER LICENCJI 4297
 
Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 502... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry