Sprzedawca / Kasjer sklepu ŻABKA (MŁAWA)

Szczegóły ogłoszenia

Zatrudnię sprzedawcę w sklepie Żabka - w Centrum Mławy.

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Fantastyczną atmosferę w pracy
  • Pracę w systemie dwuzmianowym (6-14:30 / 14:30-23:00)
  • Miesięczna Premia uznaniowa
  • Wynagrodzenie zawsze do 10 dnia miesiąca
  • Możliwość dostosowania grafiku

Obowiązki:
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Obsługa Klientów zgodnie ze standardami sieci
  • Dokładanie i eksponowanie towarów
  • Przyjmowanie dostaw
  • Kontrole dat przydatności produktów
  • Dbanie o wizerunek i czystość sklepu
  • Uczciwość i rzetelność
  • Zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Wymagania:
  • Posiadanie książeczki Sanepidu
  • Punktualność, uczciwość, sumienność, życzliwość w stosunku do klientów, dobra organizacja pracy
  • Ukończone 18 lat
  • Doświadczenie w handlu (lub osoba chętna do przyuczenia)
  • Mile widziany status studenta

Praca od lipca. Osoby zainteresowane proszę o kontakt.

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 602... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry