Urokliwa posiadłość z prywatnym stawem i lasem

To ogłoszenie jest nieaktualne.
Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii Działki Mława

Szczegóły ogłoszenia

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z niepowtarzalną i wyjątkową ofertą malowniczej dziewięcio i pół hektarowej posiadłości, położonej w urokliwym miejscu, wśród rozległych pól i pięknych lasów, na pograniczu województwa mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego.

Prezentowana nieruchomość stanowi teren w jednym kawałku, na którym niezwykłe wrażenie robi duży prywatny zarybiony staw o obszarze 1,62 ha, oraz las z wieloletnimi drzewami, zajmujący powierzchnię około 3,86 ha. Dodatkowo znaleźć tu można siedlisko z dwukondygnacyjnym przedwojennym domem z czerwonej cegły, dwie piwniczki ziemne, a także grunty rolne i łąki o łącznej powierzchni około 3,39 ha. Wzdłuż granicy działki przebiega rzeczka Mławka.

Budynek mieszkalny posiada dwa wejścia. W jednej części znajdują się dwa pomieszczenia mieszkalne, zaś w drugiej mieści się sześć pokoi, kuchnia, spiżarnia, łazienka, dwa pomieszczenia strychowe oraz wyjście na zadaszony taras.

Dostępne media: energia elektryczna, woda z wodociągu gminnego, dwa szamba przepływowe. Aktualnie budynek ogrzewany jest za pomocą piecy kaflowych i kuchenki z wężownicą.
Właściciele posiadają aktualne pozwolenie wodnoprawne na okresowe piętrzenie wody w korycie rzeki Mławki oraz na pobór wód dla potrzeb stawu, wydane na 20 lat.

Dojazd drogą gruntową, oddaloną około 1 km od drogi asfaltowej. Brak sąsiedztwa.

Sielska okolica, idealna do oderwania się od wielkomiejskiego zgiełku i wypoczynku na łonie natury.

To miejsce których coraz mniej – zaciszne, urokliwe, na uboczu, oddalone od ruchliwych dróg i dużych aglomeracji miejskich, w otoczeniu natury, z potencjałem.
Teren posiada ogromny potencjał zarówno dla klienta indywidualnego jak i dla osoby chcącej zainwestować.

Nieruchomość doskonale sprawdzi się zarówno do zamieszkania jak i na prowadzenie działalności związanej z wypoczynkiem i rekreacją, typu gospodarstwo agroturystyczne, stadnina koni, nauka jazdy konnej, i inne według pomysłu przyszłego nabywcy.

Prezentowana oferta jest z pewnością wyjątkowa i przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi przyrody i wiejskich pejzaży. Można tu zbierać grzyby i jagody w rozległych lasach, powędkować we własnym stawie, wybrać się na spacer czy wycieczkę rowerową po urokliwej okolicy, a przede wszystkim odpocząć w ciszy i spokoju, delektując się otaczającą przyrodą.
 
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu umówienia terminu oględzin nieruchomości. Numer oferty w biurze: 2044. Oferta na wyłączność dla biura.

 
KUPUJĄC W NASZYM BIURZE NIE PŁACISZ PROWIZJI!

Skontaktuj się z naszym doradcą, który dobierze dla Ciebie najlepszą ofertę kredytu, pomoże skompletować dokumenty, wypełnić wnioski oraz przeprowadzi Cię przez całą procedurę kredytową. DORADCA KREDYTOWY DOROTA JANIK TEL. 880-121-800

BIURO NIERUCHOMOŚCI WILANOWSKI
Al. Piłsudskiego 5a, 06-500 Mława
tel. 502 483 438, 880-609-800, 662-156-658
NUMER LICENCJI 4297
 
Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Zdjęcia i opisy w tej prezentacji objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią własność w świetle prawa autorskiego. Wykorzystywanie ich lub rozpowszechnianie bez pisemnej zgody autora, jest naruszeniem praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry